کد خبر: ۱۱۱۱۶۴
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵
0
پول‌نیوز - هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي و دارويي ايران هلث از 25 تا 28 ارديبهشت در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا شد. در اين نمايشگاه بزرگترين توليدکنندگان داخل و خارج کشور در زمينه تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي و دارويي، گردهم آمدند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، اين نمايشگاه دومين رخداد بزرگ در حوزه تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي و دارويي در منطقه بعد از نمايشگاه عرب هلث به شمار مي‌رود، که واردکنندگان و توليدکنندگان تجهيزات در آن به رقابت مي‌پردازند و حدود 550 شرکت داخلي و خارجي از 13 کشور اروپايي و سياسي امسال حضور داشتند.

نمايشگاه ايران‌هلث باسابقه‌ترين و شاخص‌ترين نمايشگاه بخش سلامت کشور است که از سال 1368 تاکنون به عرضه و معرفي ظرفيت‌ها، توانمندي‌ها و فناوري‌هاي مختلف در زمينه‌هاي تجهيزات پزشکي، آزمايشگاهي، دارويي‌، محصولات و خدمات بخش سلامت پرداخته است.

رسالت شعب شهري جمع‌آوري منابع و تزريق به بخش کشاورزي است و از اين‌رو طي دو سال گذشته بانک کشاورزي تمرکز ويژه‌اي روي اصناف داشته و اصناف مرتبط جامعه پزشکي هم از اين جمله هستند. ايرج يوسفي، مدير امور مشتريان مديريت تهران بزرگ معتقد است که افزايش تعاملات بانک با جامعه پزشکي حاصل همين تمرکز است.

يوسفي در حاشيه برگزاري هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي و دارويي ايران‌هلث گفت‌وگويي کوتاه با خبرنگار «پيام‌مهر» داشت و پيرامون چرايي حضور بانک در ايران‌هلث توضيحاتي داد. وي گفت: طي دو سال گذشته بانک کشاورزي تمرکز ويژه‌اي روي اصناف داشته و جامعه پزشکي هم از جمله اين اصناف است. اين صنف بسيار با اهميت بوده و داراي منابع کافي است که تمرکز روي آن ضمن دستاوردهاي بزرگ براي بانک در حوزه منابع و مصارف، از لحاظ برندسازي نيز بسيار حائز اهميت است. از سوي ديگر اين صنف به تجربه ثابت کرده که در مراودات پولي و مالي صنفي بسيار متعهد و پايبند به تعهدات است. طي همين بازه زماني، حضور پررنگ و جدي بانک کشاورزي در بخش ارزي و بين‌الملل سبب شده که طيف گسترده‌اي از واردکنندگان دارو و تجهيزات پزشکي به جمع مشتريان بانک کشاورزي افزوده شوند.

مدير امور مشتريان مديريت تهران بزرگ افزود: اهميت موارد فوق از يک سو و سنخيت نمايشگاه ايران هلث در بعد سلامت و بانک کشاورزي به عنوان بانک سبز و بانکي که براي محيط زيست و سلامت جامعه اهميت زيادي قائل بوده از سوي ديگر، بانک کشاورزي را بر آن داشت که در نمايشگاه ايران هلث به عنوان نمايشگاه تجهيزات پزشکي و دارويي و پزشکان شرکت كند.

يوسفي در ادامه به برنامه بانک براي اين گروه خاص از مشتريان هم اشاره كرد و گفت: اکنون بانک براي اين گروه از مشتريان برنامه‌هاي خاصي دارد و مجموعه‌اي از خدمات را به ايشان ارائه مي دهد تا آنان کليه نيازها و عمليات بانکي خود را در بانک کشاورزي انجام دهند. در نتيجه بانک با فعالان اين صنف به نحوي متصل و هماهنگ شده است که اصناف ديگري هم به واسطه اين همکاري و رصد کردن حاصل آن به بانک مراجعه کرده‌اند.

به گفته مدير امور مشتريان مديريت تهران بزرگ؛ طي شانزده دوره‌اي که نمايشگاه ايران‌هلث برگزار شده، تاکنون هيچ بانکي در اين نمايشگاه حضور نداشته و از اين بابت حضور بانک کشاورزي در نمايشگاه براي فعالان اين صنف بسيار حائز اهميت و قابل توجه است.

وي در پايان بر ويژگي حائز اهميت بانک کشاورزي براي جامعه هم ياد کرد و افزود: الگوي رفتاري کارکنان و شيوه برخورد با مشتري وجه تمايز بانك كشاورزي با ديگران است. اين الگوي رفتاري است که از نظر جامعه مشتريان ما بسيار قابل توجه است

«شايد برخي بانک‌هاي ديگر هم بتوانند نيازهاي ما را تامين کنند؛ اما بانک کشاورزي يک وجه تمايز با تمامي موسسات مالي دارد که از نظر مشتري بسيار مهم است و آن صداقت مجموعه بانک کشاورزي است.» اين را سعيد ناطقي‌مطلق، مدير بازرگاني شرکت تجهيزات پزشکي تدا، واردکننده تجهيزات پزشکي با تمرکز بر دستگاه‌هاي دياليز و تجهيزات وابسته مي‌گويد.

او در گفت‌وگو با خبرنگار «پيام‌مهر»، آغاز همکاري شرکت تجهيزات پزشکي تدا با بانک کشاورزي را اتفاق خوش‌يمني مي‌داند که به دنبال اعمال تحريم‌ها صورت گرفته است. ناطقي‌مطلق درباره همکاري با بانک کشاورزي گفت: ارتباط ما با بانک کشاورزي از حدود سه سال گذشته و از زمان تحريم‌ها، آغاز شد. بانک‌هايي که با آنها کار مي‌کرديم نتوانستند نيازهاي ما را در حوزه ارزي و بين‌الملل پاسخ گويند و ما را براي واردات تجهيزات مورد نياز حمايت کنند. در نتيجه ما براي حل مشکل خود به سراغ بانک کشاورزي رفتيم. البته شايد اين اتفاق براي ما يکي از نتايج خوب تحريم بود که سبب شد همکاري‌مان را با بانک کشاورزي آغاز کنيم. طي اين مدت هم زمينه‌هاي همکاري ما با بانک کشاورزي روز به روز افزايش داشته و انواع و اقسام خدمات بانکي مورد نياز خود را از بانک کشاورزي دريافت مي‌کنيم.

مدير بازرگاني شرکت تجهيزات پزشکي تدا افزود: بانک کشاورزي نقش بسيار برجسته و حائز اهميتي را در صنف پزشکي ايفا کرده و به جرات مي‌توان گفت که اگر طي دو سال گذشته بانک کشاورزي نبود، جامعه در حوزه دارويي و تجهيزات پزشکي به مشکلات جدي برخورد مي‌کرد.

بانک کشاورزي در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي، صنايع دارويي و خدمات سلامت ايران‌هلث، ضمن حمايت از نمايشگاه، با پرپايي چند باجه کاري و استقرار خودپردازهاي سيار طي مدت برگزاري خدمات بانكي هم ارايه کرد. چنانکه طرح جديد بانک کشاورزي با عنوان «مهر سلامت» با هدف ارائه خدمات بانكي در قالب بانكداري اختصاصي ويژه فعالان اين حوزه نيز در اين نمايشگاه به شركت‌كنندگان و بازديدكنندگان معرفي شد.

به گزارش خبرنگار «پيام‌مهر» از محل برگزاري نمايشگاه؛ طرح مهر سلامت يکي از طرح‌هايي است که براي صنف پزشکان تعريف شده است. اين طرح شامل يک پکيج کامل براي مشتريان و جامعه پزشکان و پيراپزشکان، تجهيزات پزشکي و دارويي است. در طرح مهر سلامت، دسته‌چک مختص پزشکان با آرم و لوگوي مهر سلامت همراه با کارت مختص مهر سلامت و ... در کنار تسهيلات و ارزي و ريالي براي پزشکان در نظر گرفته شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
تعطیلی همه مشاغل به جز سطح 1 در ۲۵ مرکز استان و همه کلانشهرها
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: حداقل ۲۵ مرکز استانی و نیز همه کلانشهرها شامل دور جدید محدودیت‌های شدید خواهند شد.