کد خبر: ۱۱۰۶۲
۰۲ آذر ۱۳۸۸ - ۰۹:۳۷
0
فروردين ماه : امروز برای شما به منزله وفور و نعمت و فراواني محسوب ميشود. اگر مجرد هستيد، اکنون زمان مساعد برای همسری دلخواه در شهرهای دور فرا رسيده است. به احتمال زياد در اواخر اين هفته اعضای خانواده تان حرفهاي زيادی راجب خواستگار اخيرتان خواهند داشت. شايد بهتر باشد که گوش دل و جان به حرفهايشان بسپاريد.


ارديبهشت ماه : عشق هنگامي وجودتان را پر خواهد ساخت که درهای قلبتان را برويش باز سازيد. شکست در عشق گذشته را فاجعه بشمار نياوريد و بخود و کساني که دوستتان دارند اجازه دهيد که سعي در خوشبخت نمودنتان بنمايند. در روابط احساسيتان امکان دارند تغييراتي بسيار مثبت بوجود بيايد. پيشرفت مالي چشم گيری خواهيد نمود ولي مقدار مخارجتان نيز بالا خواهد رفت. ديگران نيز احتياج بکمک مالي خواهند داشت. به بچه ها توجه بيشتری نشان دهيد.


خرداد ماه: دقت و توجه شما به امور خانوادگي، نتيجه ای مطلوب داده است با نرمش و اخلاق به راه خود ادامه دهيد و اطمينان داشته باشيد، پيروز خواهيد شد. بهترين روز هفته آينده شما پنجشنبه است. از سرمايه گذاريها و ريسکهای مالي که نتيجه شان برايتان مبهم است، خودداری نمائيد. با ديدار دوستان دوران کودکي خوشحاليتان فوق العاده خواهد بود. اگر نميخواهيد از شما بدگويي نشود، پشت سر ديگران بدگوئي نکنيد.


تير ماه: حرکات سيارات بگونه ای خواهد بود که احساس توان و قدرت فوق العاده ای در خود پيدا خواهيد نمود و به همين دليل نيز یهتر است به زندگي خصوصي خود سروسامان بخشيد و با جرات مسئوليتهای بزرگ را به عهده بگيريد. در روابط احساسي بيصبری خود را کنترل نموده و در برخورد با مشکلات تنها شريک عشقي خود را مقصر به حساب نياوريد. شايد نيز دوره چندان جالبي در اين زمينه در پيش نداريد و بجايش مسائل بسيار مهم خصوصي و اجتماعي است که احتياج به تمرکز و تلاش شما دارند.


مرداد ماه: امروز روز شانس کاری شماست. شما با نشان دادن تواناییهایی که دارید میتوانید نظر رئیسان را به خود جلب کنید. باید زمانی را هم برای استراحت خود طراحی کنید. چرا که کار زیاد شما را از خودتان غافل ساخته و سلامتی شما را تحت الشعاع قرار داده است.


شهريور ماه : پیش از درگیر شدن با شریک، نماینده یا وکیل خد از مسائل مالی تمام جزئیات را به دقت بررسی کرده و از همه چیز یادداشت بردارید تا بعدا پشیمانی حاصل نشود. شما به شیوه های نو برای زندگی نیاز دارید. اما با کمی ممارست میتوانید، شجاعانه و به درستی گام بردارید.


مهر ماه: موضوع مهم مالي که از مدتها قبل فکرتان را نگران ساخته بود ، در اين دوره کاملا روشن و حل خواهد شد. از طرف ديگر ، در اين مورد با اعتماد ننمودن بديگران ميتوانيد خودتان را گرفتار نسازيد. به مهماني ها و جشن های متعددی دعوت شده و دوستان جديدی پيدا خواهيد نمود. مجردين همچنان در جستجو خواهند بود و عشاق به توافقهای رضايت بخشي خواهند رسيد و متاهلين در به انجام رساندن مسئوليتهايشان با همديگر شراکت و همکاری آغاز خواهند نمود.


آبان ماه: بعضي از متولدين اين ماه بخاطر نيش زبان و متلکهای بعضي ها به تنگ آمده و آماده عکس العمل تندی هستند که توصيه ميشود با آرامش و صبورانه عمل کنند و تا حد ممکن آنرا به يک گفتگوی آرام مبدل سازند البته حق با آنهاست ولي به جنجال و درگيری های بزرگتر نمي ارزد. آن عده از متولدين اين ماه که دچار بيماری سوءظن و شک و ترديد هستند بايد در درمان خود اقدام نمايند وگرنه از نطر روحي دچار صدمه خواهند شد، خصوصا" آنها که زندگي زناشوئي دارند.


آذر ماه: امروز به استراحت بیشتری بپردازید. به مسافرت و یا پیک نیک بروید. شما حتی با چشمان بسته هم کار میکنید. در خلال این استراحت شما میتوانید به فکر پروژه ی بزرگی که مدتهاست از آن دور افتاده اید، باشید. این پروژه نه تنها موفقیت شما را تضمین میکند بلکه پاداش پیش بینی نشده ای برایتان به ارمغان می آورد.


دي ماه : حقیقت گویی و گریز از مصالحه گویی یکی از خصوصیات بارز شماست اما این بار قرار است رگ و ریشه کار و زندگی شما، یکسره از میان بردارد، به صلاح شماست در این امر رفتاری معقول و منطبق با منطق داشته باشید. کارهای دردسر ساز قدیمی، اگر با منطق نگاه کنید به زودی برطرف خواهد شد و شادی را ارمغان دل شما خواهد ساخت.


بهمن ماه: از همدردي ديگران احساس رضايت خاطر مي کنيد. احساس مي کنيد بار سنگيني از مشکلات را بر دوش مي کشيد. با اين حال شما از آرمان ها و اهداف خود دست نمي کشيد و با انعطاف پذيري و سازگاري کامل بر دشواري ها غلبه خواهيد کرد. نگراني که بابت مشکلات يکي از دوستانتان داريد به مرور زمان برطرف خواهد شد. در اطراف شما چشماني هستند که مواظب اعمال و رفتارتان هستند و از شما غافل نمي شوند.


اسفند ماه: زوجهای اين ماه نبايد اجازه بدهند بعضي از آدمهای ناصالح در زندگيشان دخالت کنند و يا بعنوان مشاور سبب بهم ريختن شيرازه زندگي شان شوند. اصولا دخالت در زندگي آدم ها اگر توسط نزديکترين و دلسوزترين وابسته ها صورت گيرد شايد بتواند در حل مسائل ياری رساند ولي وقتي قضيه بدست آدمهای غير مسئول مي افتد همه چيز بهم ميريزد در حاليکه ثروت در زندگي چهل درصد از متولدين اين ماه نقش مهمي دارد و در مجموع مسائل مادی گاه نقش حياتي ايفا ميکند، اين گروه پيوندهای خود را با مسائلي عاطفي و احساسي و معنوی قطع ميکنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته:
نظرات بینندگان
علی گندمی
20:36 - 1391/09/12
خوب بود
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: