کد خبر: ۱۰۷۷۵
۲۶ آبان ۱۳۸۸ - ۰۸:۴۹
0
نماينده‌ مردم تهران در مجلس گفت: موسوي وقتي وارد صحنه انتخابات شد گفته بود قانون‌شكني و قانون‌گريزي ممكن است ادامه يابد و به كشور آسيب برساند و كشوري كه در آن قانون حاكم نباشد رستگار نخواهد شد و آقاي موسوي چرا اين دروغ‌ها را بيان كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، حجت‌الاسلام حميد رسايي دوشنبه شب در نشستي با عنوان قانون، توهم و واقعيت‌ها كه در سالن اجتماعات مركزي دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) برگزار شد، اظهار داشت: مير حسين موسوي در نخستين مصاحبه اعلام كرد كه بنده از سايت‌هاي ساختارشكن و بيان شعارهاي تند، دوري مي‌كنم، دولت نهم دولت قانون‌گريز است و زماني كه كشور دچار مشكل مي‌شود كه بنيادها را رعايت نكنيم كه مهم‌ترين آن رعايت قانون است.
وي ادامه داد: موسوي در تاريخ بيست و چهارم فروردين سال جاري نيز بيان داشت آنچه مرا به صحنه كشاند به هم خوردن قواعد و از جمله مهمترين آن قانون‌شكني و قانون‌گريزي است كه ممكن است اين قانون‌شكني ادامه يابد.

* موسوي از ابتدا با شعارهاي دروغين آمد

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: وي همچنين اعلام كرد قانون‌شكني و قانون‌گريزي ممكن است ادامه يابد و به كشور آسيب برساند و كشوري كه در آن قانون حاكم نباشد رستگار نخواهد شد و آقاي موسوي چرا اين دروغ‌ها را بيان كرده‌‌ايد.
وي افزود: ميرحسين موسوي در بيست و دوم فروردين ماه مي‌گويد اين قانون‌شكني ممكن است ظاهري از خيرخواهي داشته باشد، موسوي در تاريخ سوم ارديبهشت ماه وقتي يك دانشجو از وي سئوال مي‌كند كه آقاي موسوي اگر 18 تيرماه در زمان شما بود نيز پشت دانشجو را خالي مي‌كرديد وي بيان مي‌كند كه من در اين مورد بازهم به قانون بازمي‌گردم يعني قانون‌شكني نمي‌كردم و آقاي موسوي چرا دروغ گفتيد.

* دانشگاه بين‌المللي قزوين صحنه محاكمه موسوي با حرف‌هاي خود است

رسايي عنوان داشت: امروز دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) صحنه محاكمه ميرحسين موسوي با حرف‌هاي خود اوست و ما امروز موسوي را با حرف‌هاي خودش محاكمه مي‌كنيم.
وي توضيح داد: ميرحسين موسوي در بيست و يكم ارديبهشت ماه سال 79 بعد از انتخابات مجلس ششم بيان داشت كه در تمام دنيا سعي مي‌كنند از نشاطي كه مردم به هنگام شركت در انتخابات پيدا مي‌كنند، ابزاري براي وحدت ملي و حل مشكل استفاده كنند، بر خلاف اين جمله موسوي، در كشور ما بعد از حضور گسترده مردم و انتخابات عالي شاهد بوديم كه يك عده چه كردند.

* ميرحسين موسوي با احساسات پاك دانشجويان بازي كرد

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: موسوي گفت يك عده به ضرورت احترام به آرا مردم اعتقاد ندارند، يك عده به قضاوت خود و اطرافيانشان بيش از عقل جمعي اعتقاد دارند و آقاي موسوي اين حرف‌ها در خصوص شما ولي از زبان خود شماست.
وي تأكيد كرد: مير حسين موسوي با احساسات پاك شما دانشجويان بازي كرد، موسوي در 22 فروردين سال جاري به ديدار مراجع تقليد رفت و زماني كه بيرون آمد در مصاحبه‌اي گفت هيچ كس نمي‌تواند در جامعه ديني بي‌نياز از مراجع باشد و بدون رابطه با مراجع نمي‌توان حركتي كرد، امروز مراجع قانوني‌شكني را محكوم كردند پس آقاي موسوي چرا گوش نمي‌دهيد.

* مردم بعد از پنج ساعت متوجه دروغگويي ميرحسين موسوي شدند

رسايي تصريح كرد: دولت اصلاحات مردم را فريب داد و خاتمي با شعار قانون‌گرايي و موسوي نيز با شعار قانون‌گرايي آمد اما مردم در زمان
خاتمي بعد از پنج سال متوجه شدند دروغ مي‌گويد و در زمان موسوي بعد از پنج ساعت فهميدند موسوي دروغگو است.
وي با اشاره به ديگر ادعاهاي ميرحسين موسوي ادامه داد: موسوي در بيست و يكم فروردين ماه گفت ما در كشورمان قانون اساسي داريم كه در قانون اساسي جايگاه هر نهادي مشخص شده ما هم بايد از همين جا شروع كنيم، اينجا بحث از سليقه من و ديگري نيست، اگر به قانون اساسي اعتقاد نداشته باشند و نامزد شوند با مردم خدعه كردند، موسوي خود مي‌گويد كه من نيرنگ كارم و مي‌گويد اگر قانون اساسي را قبول نداشتم و به صحنه انتخابات آمدم با مردم خدعه كرده‌ام، چرا قانون اساسي را زيرپا گذاشتي و بچه‌هاي مردم را فريب داديد.

* موسوي براي قانون‌شكنان بعد از انتخابات كف زد

نماينده مردم تهران، ري و شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي افزود: موسوي در چهاردهم فروردين ماه نيروهاي ستادش را پيرو خط امام و مردم‌سالاري معرفي كرد اما اين عده بعد از انتخابات قانون‌شكني كردند و موسوي براي آنها كف زد و اين به معناي دروغ است.
وي با اشاره به تأكيدات امام خميني (ره) بر قانون‌مداري گفت: در صحيفه امام جلد 14صفحه 38، امام خميني (ره) فرمودند نمي‌شود از شما پذيرفت كه قانون را قبول نداري، غلط مي‌كني كه قانون را قبول نداري، قانون تو را قبول ندارد نبايد از مردم و كسي را پذيرفت كه ما شوراي نگهبان را قبول نداريم نمي‌توانيم قبول نداشته باشيم، مردم به اين قانون اساسي رأي دادند و منتظر هستند كه اجرا شود نه هركس از هرجا صبح بلند شود بگويد من قانون اساسي، مجلس، شوراي نگهبان، دولت و رئيس جمهور را قبول ندارم، همه بايد ملزم به اين باشند كه قانون را بپذيرند حتي قانون بر خلاف رأي شما باشد براي اينكه ميزان رأي اكثريت است.
رسايي ادامه داد: امام خميني (ره) فرمودند بعد از اينكه چيزي قانون شد ديگر نغ‌زدن به آن معنا ندارد اگر كسي بخواهد مردم را تحريك كند مفسدفي‌الارض است و بعد از اينكه قانون اجرا شد كسي بخواهد مردم را تحريك كند بايد دادگاه‌ها عمل مفسد في‌الارض با او كنند.
وي يادآور شد: امام خميني (ره) فرمودند يك عده رأي مي‌دهند ولي با نتيجه مخالف هستند، موسوي و كروبي به دليل قانون‌شكني بايد محاكمه شوند و اين مستندش امام است هركس حتي اگر احمدي نژاد در اين انتخابات رأي نمي‌آورد و قانون‌شكني مي‌كرد بايد محاكمه مي‌شد و براي ما فرقي ندارد.

* شيطان نيز اگر از وي سئوال شود خود را انقلابي معرفي مي‌كند

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: امام مي‌فرمايد هركس حد و مرزش را قانون معلوم مي‌كند و قانون اساسي براي هركس، رئيس جمهور، مجلس و... وظيفه تعيين كرده است و اين فقط نبايد در لفظ باشد و واقعا سعي كنيد در برابر قانون و اسلام سرفرود آوريد، امام مي‌فرمايد شايد از شيطان هم بپرسند بگويد من انقلابي هستم يعني شيطان نيز خود را انقلابي و طرفدار امام نشان مي‌دهد.
وي در پاسخ به سئوالي در خصوص ملاك حق و باطل بيان داشت: ملاك حق و باطل نه احمدي نژاد و نه موسوي است بلكه ملاك حق و باطل اهل بيت، قرآن، جايگاه ولايت فقيه و قانون اساسي است و قرآن مي‌فرمايد پيامبر يهود و نصارا از شما راضي نمي‌شود مگر عوض شويد و اگر آمريكا و اسرائيل از كسي راضي شد يعني او عوض شده است.

* احمدي نژاد سرباز رهبري است

رسايي در پاسخ به سئوال نماينده تشكل‌هاي اصلاح‌طلب در خصوص مذاكره دولت با آمريكا اظهار داشت: ما مذاكره‌اي كه دشمن را به لرزه درآورد، هرگز نهي نكرديم اما مذاكره‌اي كه بعضي نامه نوشته و از آمريكايي‌ها عذرخواهي كنند و بگويند آمريكايي‌ها ما ديگر از حزب‌الله حمايت نمي‌‌كنيم و برخي افراد را در كشور كنترل مي‌كنيم را قبول نداريم.
وي تصريح كرد: دولت نهم هيمنه استكبار را در دنيا به لرزه انداخت و امروز در دولت دهم حق هسته‌اي ايران را آمريكا و جهان پذيرفته و اين نتيجه سياست احمدي نژاد است كه تحت لواي رهبري بوده ا و هر كسي حتي اگر اين دولت بر خلاف نظر رهبري مسير رابطه با آمريكا را طي كند بسيج و ملت ايران در دهانش مي‌كوبد ولي ما ترديد نداريم كه احمدي نژاد سرباز رهبري است و در دولت احمدي نژاد ارزش‌هاي امام زنده شد و ما نيز به اين حمايت از دولت افتخار كرده و سرخود را بالا مي‌گيريم.

* ولايت فقيه جلوي كودتاي مخملي را گرفت

رسايي خاطر نشان ساخت: ولايت فقيه بزرگ‌ترين نقش را در پيروزي انقلاب داشته و ولايت فقيه جلوي كودتاي مخملي را گرفت و بهترين اصل، اصل ولايت فقيه است كه برخي غفلت و برخي غرض نسبت به آن دارند.
وي با اشاره به رفتار دشمنان در انتخابات دهم رياست جمهوري توضيح داد: در اين دوره از انتخابات برخلاف انتخابات دوره نهم كه سايت‌ها و شبكه‌هاي ضد انقلاب بيان مي‌كردند كه انتخابات بايد تحريم شود مي‌گفتند فقط به احمدي نژاد رأي ندهيد و اينها 30 سال با شعار جمهوريت به جنگ اسلاميت آمدند و امروز با شعار اسلاميت به جنگ جمهوريت آمده‌اند.

* گزارش حوادث كوي دانشگاه اين هفته در مجلس ارائه مي‌شود

نماينده مردم تهران، ري و شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي افزود: حوادث كوي دانشگاه را مجلس بررسي كرده البته به معناي اين نيست كه چيزي كه مجلس مي‌گويد تمام و كمال است و مراجع قانوني نيز هستند كه جمع‌بندي مي‌كنند و بايد گفت كه اينگونه اتفاقات فقط مختص امروز نيست و پيش از اين نيز بوده به طوري كه در صحيفه امام جلد 17 صفحه 199 آمده است بايد آقايان به طور جدي محكمه تشكيل دهند براي رسيدگي به امر متخلفين، قضات متخلف و كساني ديگري كه در هر كجا هستند و متخلفند و زماني كه مشخص شد اينها متخلف هستند كساني كه مسئول هستند بايد ظرف سه روز اينها را عوض كنند و مسامحه نبايد شود.
وي يادآور شد: امام در زماني اين سخن را مي‌گويد كه صانعي دادستان و موسوي اردبيلي رئيس دستگاه قضايي بودند و اين دليل نيست كه بگوييم اينها شكنجه‌گر بودند در دستگاه قضايي قاضي بوده تخلف كرده امام دستور برخورد دادند اكنون نيز همين اتفاق افتاده در گوشه‌اي از دستگاه قضايي و نيروي انتظامي تخلف شده و رهبر دستور بررسي و برخورد دادند و گزارش مجلس در اين هفته ارائه مي‌شود.

* سيلي نظام به مهدي هاشمي مصونيت آقازاده‌ها را از بين برد

رسايي تصريح كرد: ريشه تاريخي رفتار كساني مانند طلحه و زبير فساد اقتصادي است زيرا فساد اقتصادي، فساد اخلاقي، سياسي و اعتقادي به دنبال دارد و طلحه و زبير مشكلشان از درهم و ديناري شروع شد كه حضرت علي (ع) دست انداخت و فرمود اينها از راه نامشروع كسب شده است و برخي در عاشورا مي‌ديدند سر بريده بالاي نيزه قرآن مي‌خواند ولي مي‌گفتند ما خارجي بر پيامبر را كشتيم و امام حسين روز عاشورا گفت شكم‌هايتان از حرام پر شده و حق و باطل را تشخيص نمي‌دهيد.
وي افزود: من در مصاحبه خود گفتم سيلي نظام به مهدي هاشمي مصونيت آقازاده‌ها را از بين برد و آقاي مهدي هاشمي اگر برنگردد بايد برگردانند و او را محاكمه كنند.

* موسوي، كروبي و خاتمي بايد ابتدا در افكار عمومي و سپس در دادگاه محاكمه شوند

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: به وقت خود با اين افراد برخورد مي‌شود اينها ابتدا بايد در افكار عمومي بعد در دادگاه محكوم شوند و روز قدس، روز 13 آبان روز محاكمه كروبي، موسوي و خاتمي بود.
وي تأكيد كرد: من در روز قبل از 13 آبان گفتم ملت ايران سفارت آمريكا تسخير شد ولي تفكر آن تعطيل نشد زيرا اگر آمريكا در ايران سفارت داشت سفراي آمريكا كاري غير از اين نمي‌كردند كه اينها در روز قدس كردند و اينها آمدند مرگ بر اسرائيل را به مرگ روسيه تبديل كردند.
رسايي بيان داشت: در صحيفه امام جلد 14 صفحه 417 آمده است اگر من هم سخنراني كردن مخالف با دستور اسلام بود و براي ايجاد تشنج و گرفتار كردن ملت مسلماني بود كه براي اسلام خون دادن، موظف شرعي هستند ارگان‌هاي نظامي و انتظامي كه من را بگيرند و به دادگاه بسپارند آيت‌الله لاريجاني در خط امام است و قطع يقين دستگاه قضايي ما به استناد اين حرف امام موسوي را محاكمه مي‌كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: