پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۰۴۲۵۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۰
0
در حوزه اینترنت یک مگابیتی هم به ترتیب شرکت‌های شبکه گسترپیام آوران کویر، سروش رسانه شهراد شبکیه، مخابرات همدان و عصر انتقال داده‌ها در رده‌های اول تا پنجم قرار گرفته‌اند.

پول نیوز-لیست برترین ISPها (شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنت) از نظر سنجش سرعت در بهمن ماه سال جاری اعلام شد.

به گزارش ایسنا، در زمینه اینترنت 128 کیلوبیت به ترتیب شرکت‌های شبکه گستر پیام آوران کویر، مخابرات سیستان و بلوچستان و سروش رسانه رتبه‌های اول تا سوم سرعت را به خود اختصاص داده و پس از آن‌ها شرکت‌های عصر انتقال داده‌ها، رسانه اصفهان نت و آسیاتک در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

همچنین شرکت‌های مخابرات خراسان شمالی، دولت الکترونیکی کرمان، مخابرات قم و آریاناگستر اسپادانا از دیگر شرکت‌هایی هستند که در لیست شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت از آن‌ها نام برده شده است.

*** اینترنت 256 کیلوبیت

اما در بخش اینترنت 256 کیلوبیت مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) از شرکت‌های سروش رسانه، مخابرات آذربایجان شرقی و عصر انتقال داده‌ها به عنوان سه شرکتی یاد کرده که بیشترین سرعت را درا ختیار کاربران خود قرار داده‌اند.

همچنین شرکت‌های مخابرات اصفهان و اردبیل رایانه دانش گلستان در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند و پس از آن‌ها مخابرات خراسان رضوی و آریاناگستر اسپادانا قرار دارند.

*** اینترنت 512 کیلوبیت

بنابر این گزارش، در حوزه اینترنت 512 کیلوبیت به ترتیب نیز شرکت‌های مخابرات خراسان جنوبی، شبکه گستر پیام آوران کویر و عصر انتقال داده‌ها به ترتیب ISPهایی هستند که بالاترین میزان سرعت را در اختیار کاربران خود گذاشته‌اند.

همچنین شبکه گستر شهریار شرکت رسانه اصفهان نت، سروش رسانه، شهراد شبکیه و مخابرات سیستان و بلوچستان در رده های بعدی شرکت‌های پرسرعت این بخش قرار دارند.

*** اینترنت یک مگابیت

در حوزه اینترنت یک مگابیتی هم به ترتیب شرکت‌های شبکه گسترپیام آوران کویر، سروش رسانه شهراد شبکیه، مخابرات همدان و عصر انتقال داده‌ها در رده‌های اول تا پنجم قرار گرفته‌اند. شرکت‌های رایانه دانش گلستان، مخابرات سیستان و بلوچستان و مخابرات هم در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند.

*** اینترنت دو مگابیت

مخابرات خراسان رضوی، شرکت داده پردازی سپهر آوا و شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوی نیز شرکت‌هایی هستند که بنا بر اعلام مرکز متما بالاترین سرعت اینترنت را در اختیار کاربران خود گذاشته‌اند. همچنین مخابرات خراسان، رایانه دانش گستر، مخابرات خراسان جنوبی، عصر انتقال داده‌ها، بزرگ نت آریا، داده پردازی رسپینا و رها نت زنجان شرکت‌های دیگری هستند که در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار