پول‌نیوز - بانك كارآفرین به منظور تكمیل سبد محصولات خود و افزایش رضایت مندی مشتریان، «سپرده سرمایه گذاری خانواده» را عرضه كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، «سپرده سرمایه گذاری خانواده» شامل مجموعه ای از سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت متعلق به یك شخص (یك مشتری) و یا اعضای خانواده وی (شامل همسر و فرزندان) است كه مجموع مبلغ سپرده های آن ها پس از تخصیص به گروه خانواده، حداقل مبلغ تعیین شده برای  افتتاح این نوع سپرده را پوشش دهد.

براساس این گزارش، تشكیل گروه «سپرده سرمایه گذاری خانواده» با سپرده یا سپرده های متعلق به یك شخص( به تنهایی) و یا همراه با سپرده های متعلق به خانواده وی (همسر و فرزندان)  امكانپذیر است.

گفتنی است؛ نرخ سود ترجیحی سپرده خانواده، صرفاً به سپرده های یكساله خاص كه در زمان تشكیل گروه خانواده و یا طی روزهای بعد از آن افتتاح شده، تعلق می گیرد و سایر انواع سپرده های سرمایه گذاری عضوگروه خانواده، صرفاً نرخ سود معمولی خاص نوع سپرده خود را دریافت می كنند. به عبارتی انواع سپرده های سرمایه گذاری عضو گروه، فقط جهت تامین حداقل كف مبلغ مورد نیاز برای تشكیل گروه كاربرد دارند و مشمول نرخ ترجیحی نمی شوند.

مشتریان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با مزایا و شرایط و مقررات «سپرده خانواده» به شعب بانك كارآفرین مراجعه كنند.

گواهی سپرده سرمایه گذاری یكساله و با نام

همچنین بانك كارآفرین  روز دوشنبه مورخ 5 اسفند سال جاری، «گواهی سپرده سرمایه گذاری یكساله و با نام» با  نرخ «20 درصد» و  «با  قابلیت فروش و بازخرید قبل از سر رسید»  منتشر می كند.

انتشار و فروش اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری یكساله با نام در تمامی شعب بانك كارآفرین در سراسر كشور به مدت 4 روز کاری از روز دوشنبه 5 اسفند ماه شروع  می شود و تا  روز پنج شنبه  8  اسفندماه ادامه می یابد.

براساس این گزارش، نرخ سود علی الحساب سالانه گواهی سپرده یكساله با نام  20 درصد بوده كه در مقاطع ماهانه قابل پرداخت خواهد بود.

گفتنی است،  فروش و بازخرید اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری یكساله با نام  بانک كارآفرین «قبل از سررسید» امکان پذیر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: