کد خبر: ۱۰۱۸۵
۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۰۸:۳۵
0
قانون به من اجازه نمي دهد براي شوهرم که قاتل سه فرزندم است تقاضاي قصاص کنم اما من او را هرگز نمي بخشم و مي خواهم در دادگاه اين جمله من را بشنود. وي سپس تقاضاي ديه کرد و در جاي خود نشست. در ادامه متهم در جايگاه قرار گرفت.
سکوت تنها پاسخ مردي بود که به جرم قتل فجيع سه فرزندش پاي ميز محاکمه رفت و مورد پرسش هاي پي درپي قضات دادگاه کيفري استان فارس قرار گرفت.

به گزارش اعتماد ، ششم شهريورماه دو سال قبل زني که با پليس 110 شيراز تماس گرفته بود با صدايي بريده بريده و مضطرب از جنايتي تلخ خبر داد. اين زن گفت سه فرزندش را به قتل رسانده اند. او آنقدر شوکه بود که نتوانست بيشتر از اين به ماموران توضيح دهد.

دقايقي بعد ماموران به آدرسي که اين زن داده بود، رفتند. جسد دو دختر 12 و 18ساله و پسري هشت ساله که جمجمه شان تقريباً متلاشي شده بود در يک اتاق رها شده بود. اين صحنه دلخراش خواهر و مادر مقتولان را به حدي تحت تاثير قرار داده بود که آنها توان صحبت کردن نداشتند.

نحوه کشته شدن اين سه نفر نشان مي داد فردي که آنها را به قتل رسانده با کينه خاصي اين کار را انجام داده است. از طرفي تحقيقات نشان داد بچه ها روز حادثه با پدرشان بودند و مادر و خواهر بزرگ ترشان در خانه نبودند. بنابراين انتظار مي رفت بازجويي از پدر مقتولان بتواند اطلاعاتي در مورد اين قتل عام را در اختيار پليس قرار دهد.

پدر 50ساله اين سه کودک در کمال آرامش در برابر بازپرس نشست و گفت خودش فرزندانش را کشته است. او گفت؛ به شدت عصبي بودم. حالم بد بود.

من به خاطر ترس از آينده فرزندانم تصميم گرفتم آنها را بکشم. شب هنگام وقتي آنها خوابيدند با چکش آنقدر به سرشان کوبيدم که مردند. چون خواب بودند، نمي توانستند مقاومت کنند. اين مرد گفت لحظه جنايت آنقدر خشمگين بوده که متوجه کارش نشده است. پس از اين اعتراف بازپرس پرونده دستور داد پدر جنايتکار به پزشکي قانوني انتقال يابد و سلامت وي مورد بررسي قرار گيرد.

در همين حين مادر سه مقتول مورد بازجويي قرار گرفت و گفت؛ من چهار فرزند داشتم. روز حادثه به اتفاق دختر بزرگم براي انجام کاري به شهرستان رفته بودم. يک شب آنجا مانديم و صبح برگشتيم. کليد را به قفل در انداختم و آن را باز کردم. متوجه شدم کسي در منزل نيست.

سکوت عجيبي خانه را فراگرفته بود. بچه ها در آن ساعت نبايد به مدرسه مي رفتند. از طرفي دختر 18ساله ام هميشه در خانه بود. تعجب کردم. وارد اتاق شدم و ديدم جسد سه فرزندم روي زمين است.

وي گفت؛ من نمي دانستم شوهرم اين کار را کرده است. در واقع اصلاً فکر نمي کردم او دست به چنين کاري بزند. زماني که من فرياد زدم و گريه کردم همسرم هم با من گريه کرد. فکر کردم زماني که او در خانه نبوده اين اتفاق افتاده است.

زماني که از مادر سه کودک پرسيده شد آيا شوهرش بيمار رواني است يا نه، او جواب داد؛ همسرم يک دوره داروي افسردگي مصرف مي کرد اما بيماري اش کنترل شد. از آن به بعد همه چيز خيلي خوب بود. چند روز بعد از اين حادثه کميسيون پزشکي قانوني تشکيل شد و سلامت رواني اين مرد مورد بررسي قرار گرفت. متخصصان اعلام کردند متهم در حال حاضر کاملاً سالم است و ادعايش در مورد بيماري رواني درست نيست.

بعد از پايان تحقيقات و بازسازي صحنه جرم متهم يک بار ديگر براي بيان آخرين دفاعياتش در مرحله بازپرسي به دادسرا منتقل شد اما سکوت کرد و هيچ حرفي در مورد قتل نزد. او فقط نوشت حرفي براي گفتن ندارد. سپس پرونده با توجه به مدارک موجود در پرونده به دادگاه کيفري استان فارس فرستاده شد.

در جلسه دادگاه مادر مقتولان به عنوان تنها ولي دم خطاب به قضات گفت؛ قانون به من اجازه نمي دهد براي شوهرم که قاتل سه فرزندم است تقاضاي قصاص کنم اما من او را هرگز نمي بخشم و مي خواهم در دادگاه اين جمله من را بشنود. وي سپس تقاضاي ديه کرد و در جاي خود نشست. در ادامه متهم در جايگاه قرار گرفت.

او گفت؛ اتهامم را مي پذيرم و حرفي براي گفتن ندارم. اين مرد سوالات پي در پي قضات دادگاه را بي پاسخ گذاشت. هيات قضات بعد از پايان جلسه دادگاه وارد شور شدند تا در مورد پرداخت ديه سه کودک به مادرشان از سوي متهم و جنبه عمومي جرم مشورت کنند. راي دادگاه به زودي در مورد اين مرد اعلام خواهد شد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: