کد خبر: ۱۰۱۷۶۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۸
0
مديرعامل بانک دی در نشست دو روزه همايش رؤساي شعب، دو مولفه مهم "تحول و ارزش‌آفريني" را كانون بررسي‌هاي اين نشست دانست.
پول‌نیوز - دكتر احمد شفيع زاده مدير عامل بانک دی در نشست دو روزه همايش رؤساي شعب، دو مولفه مهم "تحول وارزش آفريني" را كانون بررسي هاي اين نشست دانست وخاطرنشان كرد: بحث ارزش آفرینی و باز آفرینی ارزش ها موضوع مهمی است که همواره باید در دستور کار مجموعه دست اندرکاران این بانک قرار داشته باشد، چرا که شرایط در حال تغییر است و در شرایط تغییر جز با بازآفرینی و دقت مستمر براین معنا امکان تحول و پیشرفت وجود نخواهد داشت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، وي افزود: ما برای ایجاد مزیت باید به این بازآفرینی در ارزش ها و پاسداشت آنها توجه کامل داشته باشیم تا جامعه هدف، مشتریان و همه ذینفعانی که در این بانک مورد نظر هستند، همواره از اثرات ارزشمند آن برخوردار شوند.

مدير عامل بانك دي با طرح اين سئوال كه برای این ارزش آفرینی بايد بدانيم جای ما در اقتصاد کشور کجاست؟ جایگاه ما در میان موسسات مالی و اقتصادی کجاست و چه مزیت خاصی نسبت به دیگر موسسات و سازمان های مالی همکار داریم تصريح كرد: یکی از شاخص هایی که می تواند این موضوع را روشن کند که ما توانسته ایم ایجاد مزیت کنیم یا نه این موضوع است که اگر احیانا از صحنه فعالیت حذف شدیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این شاخص و ملاک مهم می تواند فلسفه بودن و یا نبودن ما را شکل دهد،اگر ما واقعا مزیتی ایجاد کرده باشیم، حذف بانک دی از فضاي اقتصاد ملي به راحتی امکان پذیر نخواهد بود.

وی بهره مندی جامعه هدف از خدمات این بانک و بخصوص خدمات رقابتی ومزیت های خاص ارزشی آن را از عوامل  مهم تثبیت وضعیت وماندگاری بانک دانست و در ادامه افزود: جامعه هدف و مشتریان ما مدافعانی خواهند بود که ما را از رفتن به سوی مرحله کم رنگ شدن فعالیت های بانک، محافظت خواهند کرد و با پشتیبانی و سرمایه گذاری بیشتر بر حقانیت و صحت مسیری که در پیش گرفته ایم، صحه خواهند گذاشت. همان چیزی که ما از آن به عنوان مشتری مداری یاد می کنیم و آن را مهمترین عامل ماندگاری و بقای یک سازمان می دانیم.

شفيع زاده دست آوردهاي متخصصان كشورمان را در حوزه هايي نظير  دانش هسته ای، نظامی و سلول های بنیادی را از جمله  مصاديق ایجاد مزیت و ارزش آفرینی، آنهم در حوزه ای تجربه ناشده و تخصصی ارزيابي كرد و گفت: . نتیجه این نوع نگاه این است که اگر می خواهیم ایجاد مزیت و ارزش آفرینی کنیم با تمام توان وارد صحنه شویم از راهاي ميانبر استفاده كنيم  و با عبور از محدودیت ها و مشکلات، راه هایی نو و خلاقانه در پیش گیریم تا بتوانیم به اهداف والای خود نائل شویم.
دكتر شفيع زاده نگاه تحولی همراه با ارزش آفرینی را محور کار در بانك دي اعلام كرد و افزود: در واقع تغییر در مبانی فکری، نگاه ها و اندیشه هاست که منجر به تغییر در سازمان ها و جوامع و نهایتا تحول در جهان هستی می شود. اين امر هم در وحله اول موضوعی انفرادی است، یعنی تک تک افراد باید تغییر کنند، اندیشه هایشان نو و یکسو شود تا در نهایت سازمان و جامعه تغییر و به حسب آن تحول را تجربه کنند.

وي در ادامه گفت: اینجاست که موضوعی به عنوان انسان،  نقش وجودی خود رادر شکل گیری تصمیمات اجتماعی نشان می دهد و ما از موضوعی تحت عنوان سرمایه های انسانی صحبت می کنیم.

مدير عامل بانك دي با اشاره به نقش با اهميت رؤساي شعب و مديران به عنوان سرمايه هاي يك سازمان ، تصريح كرد: هنر مدیریتی ما و شما این است که بتوانیم با ایجاد تغییر در اندشیه و نگاه خود آن را در عمل به بدنه کارشناسی و عمومی سازمان و بانک تسری دهیم.

وي در پايان با تقدير از تمامي مديراني كه از ابتداي تاسيس تا كنون، بانك را به جايگاهي درخور توجه رسانيده اند، تاكيد كرد:  زیرساخت ها، ابزارهای مناسب، روندهای اساسی و فرایندهای مورد نیاز توسط دوستان ما در دوره های قبل فراهم شده است و حالا ما باید تلاش کنیم با بهره گیری از این ظرفیت، سازمان خود و بانک دی را به مراحل رشد و بلوغ خود برای نقش آفرینی بیشتر و موثر تر نزدیک تر کنیم و مزیتی بر مزایای قبلی بیفزاییم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: