کد خبر: ۱۰۰۳۴۰
۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸
0
سرمایه شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 7،250 میلیارد ریال به مبلغ 8،500 میلیارد ریال، منقسم به 8،500 میلیون سهم 1،000 ریالی افزایش می یابد.
پول‌نیوز - شرکت بانك كارآفرين (سهامی عام) ثبت شده به شمارۀ 157915 و شناسه ملي 10102006226 به اطلاع می‌ر‌ساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بانك كارآفرين( سهامی عام)، مورخ 9 دی ماه 92 و مجوز شماره 121.248498 مورخ 26 آذرماه92 سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر گردید سرمایه شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 7،250 میلیارد ریال به مبلغ 8،500 میلیارد ریال، منقسم به 8،500 میلیون سهم 1،000 ریالی به شرح زیر افزایش یابد:

1)    سرمایه فعلی شرکت: 7،250 ميليارد ریال،
2)    مبلغ افزایش سرمایه: 1،250 ميليارد ریال،
3)    مبلغ سرمایه پس از افزایش: 8،500 ميليارد ریال
4)    ارزش اسمی هر سهم : 1،000 ریال
5)    تعداد سهام عرضه شده: 1،250 ميليون سهم،
6)    نوع سهم: عادي با نام
7)    محل افزایش سرمایه: افزایش سرمایۀ شرکت از محل آورده نقد و مطالبات حال شده سهامداران انجام خواهدشد.
8)    موضوع افزایش سرمایه: افزايش توانايي و ظرفيت در توسعه فعاليت هاي بانكي و بهبود كفايت سرمايه
9)    به هر صاحب سهم، در ازای هر 100 سهم متعلقه در تاریخ 9 دی ماه 92 تعداد 17.24حق‌تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد.
10)    سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل، گواهینامۀ حق‌تقدم خود را دریافت ننمایند، می‌توانند جهت دریافت گواهینامۀ مربوطه به آدرس مندرج در بند 12 این آگهی مراجعه نمایند.
11)    مهلت استفاده از حق‌تقدم در خرید سهام جدید، 60 روز از تاریخ انتشار این آگهی می‌باشد.
12)    سهامداران محترمی که تمایل به استفاده از حق تقدم خود دارند، حسب مورد باید بر اساس موارد بیان شدۀ زیر اقدام نمایند:

•    سهامدارانی که به موجب گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تأمین نمی‌‌کند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه‌التفاوت آن را به حساب شمارة 0100011333000 این شرکت نزد بانک كارآفرين شعبۀ ظفر واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق‌تقدم، با پست سفارشی به نشانی تهران ، خيابان وليعصر ، روبروي پارك ملت ، خيابان ناهيد غربي ، پلاك 97 ، طبقه اول ، كد پستي 1966916475، امور سهام  ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به نشاني مذكور  تحویل و رسید دریافت نمایند.

•    سهامدارانی که به موجب گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید می‌باشند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق‌تقدم، مبنی بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به نشانی تهران ، خيابان وليعصر ، روبروي پارك ملت ، خيابان ناهيد غربي ، پلاك 97 ، طبقه اول ،كدپستي 1966916475 ، امور سهام  ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به به نشاني مذكور  تحویل و رسید دریافت نمایند.

13)    در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهامداران می‌توانند در مهلت تعیین شده برای پذیره‌نویسی نسبت به واگذاری حق‌تقدم خود از طریق بورس اوراق بهادار اقدام نمایند. با توجه به قابلیت معاملۀ مکرر حق‌تقدم خرید سهام شرکت، خریداران نهایی می‌بایست قبل از پایان مهلت پذیره‌نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید به حساب شمارة 0100011333000 این شرکت نزد بانک كارآفرين شعبۀ ظفر  اقدام کرده و رسید بانکی مربوطه، به انضمام گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی تهران ، خيابان وليعصر ، روبروي پارك ملت ، خيابان ناهيد غربي ، پلاك 97 ، طبقه اول ، امور سهام   ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به نشاني مذكور تحویل و رسید دریافت نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال مستندات یاد شده یا عدم واریز بهای اسمی، سهام جدید به آنها تعلق نخواهد گرفت.

14)    حق‌تقدم سهامدارانی که در مهلت مقرر از حق‌تقدم خود استفاده ننموده‌اند و همچنین پاره سهم‌های ایجاد شده، توسط شرکت از طریق شركت بورس اوراق بهادار عرضه و مبلغ حاصل از فروش پس از کسر هزینه‌ها و کارمزد متعلقه به حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.

نكات مهم:

•    مسئولیت صحت و قابلیت اتکای اطلاعات اعلامیه پذیره‌نویسی بر عهده ناشر است.
•    ناشر، شرکت تأمین سرمایه، حسابرس، ارزش یابان و مشاوران حقوقی ناشر، مسئول جبران خسارت وارده به سرمایه‌گذارانی هستند که در اثر قصور، تقصیر، تخلف و یا به دلیل ارائه اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضة اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آن ها باشد، متضرر گردیده‌اند.
•    ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی درمورد شرکت‌ها یا طرح‌های مرتبط با اوراق بهادار توسط سازمان نمی‌باشد.
•    با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت، این افزایش سرمایه تا تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت خواهد رسید.
•    سایر افرادی که تمایل به خرید حق‌تقدم عرضه شده در بورس اوراق بهادار را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت شرکت، می‌توانند به سایت اینترنتی شرکت به آدرس WWW.Karafarinbank.ir مراجعه و یا با شمارۀ تلفن 26215076-021 تماس حاصل نمایند.
•    گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه، گزارش بازرس قانونی در این خصوص و همچنین بیانیۀ ثبت سهام جدید در سایت اینترنتی شرکت به آدرس فوق الذكر و سایت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس  www.codal.ir در دسترس  می‌باشد.

هيات مديره بانك كارآفرين

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: