پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

«کولبری» و «سوخت بری» در شأن مردم و کشور نیست

روحانی با اشاره به تصمیمات و مصوبات گذشته دولت برای ساماندهی پدیده دردآور کولبری اظهار داشت: بر اساس این تصمیمات باید بخشی از درآمد‌های دولت از محل درآمد‌های کالا‌هایی که از مرز‌های رسمی وارد می‌شوند، به مرزنشینان اختصاص یابد تا مشکلات آنان حل شود.

پشتیبانی از بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از افتخارات نظام بانکی

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به عملکرد بانکها گفت: از افتخارات نظام بانکی کشور در کنار حمایت از جهش تولید، پشتیبانی از هموطنان روستایی از طریق بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی آنها و نیز پرداخت سریع تسهیلات در جریان حوادث سیل و زلزله و همچنین توانمند سازی مددجویان تحت نظر سازمانهای حمایتی است.

دلیل هجوم مردم به بازار ارز‌های دیجیتال چیست؟

این کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار ارز‌های دیجیتال طی سه روز گذشته به شدت اصلاح قیمت داشته که بلافاصله مجددا در ۴۸ ساعت تعادل خود را به دست آورد. این می‌تواند یک نمونه‌ای برای الگوی ما در بازار سرمایه باشد که حتی اگر افت قیمت هم داشته باشیم، ولی حداقل آن دو رکن اساسی بازار سرمایه که یکی نقدشوندگی و دیگری حجم معاملات است، آسیبی وارد نمی‌شود؛ بنابراین لازم است که در این زمینه به سرعت بازنگری کرد.

بانک خوب سرمایه است

بانک سرمایه با بهره مندی از تجارب و تخصص و دانش علمی و عملی ارزشمند صاحب نظران اقتصادی دست اندرکاران پولی و بانکی کشور، با اهداف ذیل شروع به فعالیت نموده است.
دیدنی‌ها
برترین‌های پول نیوز