پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:

راه دشوار استارت آپ ها در کشور برای ورود به بورس

بنیانگذار استارت آپ بیمیک عنوان کرد: هر شرکت یا استارت آپی در کشور لزوما با ورود پول های زیاد به موفقیت نخواهد رسید و چه بسا بسیاری از استارت آپ ها این پتانسیل را نداشته باشند که بتوانند از این حجم سرمایه به بهترین نحو استفاده کنند.

استارت آپ ها، بازوی کمک به اقتصاد کشور

یک تسهیلگر رویداد‌های استارتاپی در کشور با بیان اینکه اگر استارت آپ‌ها به بازار سرمایه ورود پیدا کنند قدم مثبتی خواهد بود، عنوان کرد: در شرایط فعلی که کشور با مشکلات اقتصادی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند، ورود استارت آپ‌ها به این حوزه می‌تواند بازوی کمکی در کنار اقتصاد کشور در شرایط فعلی باشد.

توسعه سرویس‌های دیجیتال در سال "جهش تولید"

رئیس کمیسیون محتوا و ارزش افزوده نظام صنفی رایانه ای گفت: فرصت کلیدی امروز کشور نخبگان و برنامه نویسان هستند که میتوانند با تقویت تولید سرویس های دیجیتال نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشند

ارائه خدمات مالی به شرکت‌های دانش‌بنیان

فرازمند، سرمایه صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی اعتبار سرمایه نوآفرین (نوآور) به عنوان نخستین صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی در ایران را 50 میلیارد تومان و ارزش اسمی هر واحد این صندوق را یک میلیون ریال اعلام کرد.

عامل اصلی مشکل‌ساز در راه اشتغال فارغ‌التحصیلان

پول نیوز - نشست مدیران صنعت و نخبگان دانشگاهی با شعار "کارآموزی موثر با هدف مهارت افزايي دانشجويان" با حضور مدیران اشتغال وزارت كار و رفاه اجتماعي، مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌های بزرگ دولتی، مدیران منابع انسانی شرکت‌های دولتي و خصوصي برگزار شد.

درآمد یک و نیم درصدی شهرداری‌ از استارتاپ‌ها

پول نیوز - معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با تاکید بر لزوم همراهی با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، گفت: اگر می‌خواهیم در جامعه فناورانه آینده سهمی داشته باشیم باید شرکت‌های دانش‌بنیان را حمایت کنیم و بستر فعالیت آنها را فراهم کنیم.

به اکوسیستم بومی استارت آپ نیاز داریم

در ایران به دلیل آماده نبودن فضا و شرایط هیچگاه استارت آپ هایی به وجود نیامدند که ارزشی بالاتر از یک میلیارد دلار پیدا کنند. در چند سال اخیر اما اتفاقاتی در کشور رخ داده که زمینه ایجاد استارت آپ های موفق با ارزش یک میلیارد دلار به بالا را فراهم کرده است. تا زمانی که یک اکوسیستم بومی استارت آپ شکل نگیرد نمی توان به کارکرد درست استارت آپ ها رسید.
دیدنی‌ها
برترین‌های پول نیوز