غذای خانگی مفیدترین غذا برای سلامتی

معلوم شد میزان پرفلوئورواکتان‌سولفونیک اسید در خون افرادی که غذای خانگی می‌ خورند، بسیار کمتر و در نتیجه احتمال ابتلای آنها به سرطان و دیگر بیماری ها پایین‌تر است.

با عرق کردن برق تولید کنید

این سلول سوخت زیستی که با تغییر شکل پوست کاملا سازگاری دارد، انرژی الکتریکی را از طریق کاهش اکسیژن و اکسید کردن شکل یونی اسید لاکتیک که در عرق وجود دارد، تامین می‌کند. زمانی که این سلول سوختی به بازوی شخص بسته می‌شود، با استفاده از یک تشدید کننده ولتاژ به طور مستمر توان مورد نیاز برای روشن شدن یک لامپ LED را فراهم می‌کند.
30 هزار گوشی تلفن همراه غیرفعال شد

30 هزار گوشی تلفن همراه غیرفعال شد

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران جزئیاتی از غیرفعال شدن ۳۰ هزار موبایل که به صورت غیرقانونی رجیستر شده بودند را تشریح کرد.

فناوری‌های رباتیک در جراحی‌های کوچک

اصولا اعمال جراحی میکروسکوپی یا ریزجراحی‌ها نیازمند توانایی بسیار بالای جراحان در عدم لرزش دست و تحمل بسیار بالای آنها است. کاری که ربات‌ها می‌توانند در آن تبحر زیادی داشته باشند.
برگزاری کمپ آموزشی برنامه‌نویسی مولتی پلتفرم

برگزاری کمپ آموزشی برنامه‌نویسی مولتی پلتفرم

اخیرا نرم افزارهای موبایل به دلیل در دسترس بودن این نرم‌افزارها، راحتی و سرعت کار کردن و همچنین جذابیت‌هایی که برای مخاطبین به ارمغان می‌آورند، جایگاه ویژه‌ای در فعالیت‌های روزمره، اقتصادی و اجتماعی مردم دارند.