قیمت مرغ 600 تومان ارزان شد

قیمت مرغ 600 تومان ارزان شد

پول نیوز - قیمت مرغ نسبت به ابتدای هفته در بازار 600 تومان کاهش یافت و به 12 هزار و 900 تومان در خرده فروشی ها رسید.
ظرفیت 2 میلیارد دلاری موافقتنامه اوراسیا برای تجارت کشاورزی

ظرفیت 2 میلیارد دلاری موافقتنامه اوراسیا برای تجارت کشاورزی

قائم مقام معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طی مذاکرات دو ساله ما برای توافق اوراسیا فعلا در حوزه کشاورزی ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار، حوزه حضور در بازار اوراسیا را داریم که تصور ما این است که با این موافقتنامه به ۲ میلیارد دلار برسد و این عزم ملی و عزم صادرکنندگان را می طلبد که وارد این فضا شوندن و این ظرفیت ها را بشناسند.
قیمت مرغ  امروز 700 تومان ارزان شد

قیمت مرغ امروز 700 تومان ارزان شد

پول نیوز چهارآیین گفت: با توجه به شرایط کنونی عرضه و تقاضا پیش بینی می‌شود که تا پایان هفته ثبات قیمت مرغ در بازار استمرار یابد.
418 مناقصه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد

418 مناقصه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: تعداد و حجم مناقصات در ستاد وزارت جهاد کشاورزی در این دولت بی نظیر بوده و تنها در ستاد طی سال های اخیر تعداد ۴۱۸ مناقصه با حجم ریالی ۴۲۰۰ میلیارد تومان برگزار شده است.

قیمت گوشت 10 هزار تومان ارزان شد

پول نیوز - با توجه به کاهش ۱۰ هزار تومانی نرخ گوشت گوسفندی و ۲۰ هزار تومانی گوشت گوساله در هفته‌های اخیر همچنان انتظار کاهش مجدد قیمت در بازار را داریم.

هدف‌گذاری برای ارزان شدن قیمت گوشت قرمز

با برنامه ریزی که صورت گرفته علاوه بر اینکه تولیدکنندگان دام زنده می توانند از سود ناشی از آن منتفع شوند، می توانیم قیمت گوشت ایرانی و وارداتی در بازار را نیز کاهش دهیم.