راههای تخلیه انرژی منفی از بدن و خانه

انرژی منفی بدن از محیط جذب می شو و در تمام سیستمات فرد تاثیر می گذارد چیزی که به شما کمک می کند این انرژی منفی را از بین ببرید چند تکنیک کارآمد و ساده است.
کنکور در آستانه حذف
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد:

کنکور در آستانه حذف

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: درباره حذف کنکور بحث‌هایی شده و حرکت به این سمت شروع شده است.

ایا چای سبز واقعا وزن را کاهش می دهد؟

پول نیوز:بدون شک چای سبز یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در جهان است. این نوع چای غنی از پلی فنول ها است و خواص آنتی اکسیدانی دارد. علاوه بر این، به لطف ترکیبات ضد التهابی، این نوع چای می تواند به مبارزه با اثرات رادیکال های آزاد در بدن برود.
پروژه احداث کارخانجات اسید شرکت مس گواهی تعهد به تعالی را از آن خود کرد
مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران برگزار شد؛

پروژه احداث کارخانجات اسید شرکت مس گواهی تعهد به تعالی را از آن خود کرد

«اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران گفت: پروژه احداث کارخانجات اسید که ازسوی انجمن مدیریت پروژه منتخب گواهی تعهد به تعالی شد، پروژه‌ای اقتصادی و زیست‌محیطی است.
تیک تاک  در آمریکا از ترامپ شکایت می‌کند

تیک تاک در آمریکا از ترامپ شکایت می‌کند

شرکت چینی مالک تیک تاک با اعلام شکایت از دولت ترامپ تأکید کرد که اقدام آمریکا برای بیرون راندن این شرکت از بازار ایالات متحده صرفاً مبتنی بر تبلیغات منفی و گسترش شایعات علیه چین است.

آیا ویروس کرونا در بدن ماندگار می شود؟

از آنجا که میلیون ها نفر در حال بهبودی از COVID-19 هستند، یک سؤال وجود دارد که آیا ویروس کرونا در بدن افراد به ظاهر بهبود یافته ماندگار می شود؟ اگر این طوراست، برخی از علائم طولانی COVID-19 یا اینکه خطر انتقال عفونت به دیگران حتی پس از بهبودی چیست؟