کد خبر: ۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۹
رضا دهقان اناری رئیس سابق اداره کل حوزه مدیریت بانک ملی ایران طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از مسئولان ارشد این بانک، به سمت ریاست اداره کل حراست معرفی شد.
رضا دهقان اناری رئیس سابق اداره کل حوزه مدیریت بانک ملی ایران طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از مسئولان ارشد این بانک، به سمت ریاست اداره کل حراست معرفی شد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، محمودرضا خاوری در این مراسم نقش حراست ها در حفظ امنیت کشور را مهم بر شمرد و گفت: کارمندان اداره کل حراست با تلخی ها، دست و پنجه نرم کرده و با روحیه مقاوم خود سختی ها را تحمل می کنند و به ارائه راه حل می پردازند که قابل تقدیر است.

وی شناخت دو عامل اثرگذار بیرونی و درونی را لازمه پیشگیری، برخورد و مبارزه عنوان کرد و گفت: موسسات مالی دنیا در معرض بیشترین خطرات هستند و این امر اهمیت مسئولیت اداره حراست را دو چندان می کند.

مدیر عامل بانک ملی ایران در ادامه این نشست دارا بودن بیش از یک چهارم سهم بانکداری را دلیل خوبی برای حضور نیروهای متخصص، دانا و توانا در بانک ملی ایران دانست و خاطر نشان کرد: هر مقدار سازمان های نظارتی بتوانند بر اساس شناخت و علم پیش روند، حرکت ها قوی تر و موثرتر می شود.

در بخشی از این مراسم حسین ایرانمنش مدیر امور حراست بانک ملی ایران نیز ضمن تشریح دوره های برگزار شده تخصصی برای آموزش کارکنان این اداره، خواستار توسعه ساختار سازمانی کارشناسی این اداره شد.

وی افزود: اداره کل حراست به سبب اهمیت وجودی تاثیر زیادی در شادابی و نشاط محیط کار و کارکنان دارد و ابراز امیدواری کرد که مسئول جدید این اداره با مد نظر قرار دادن این حساسیت و اهمیت جایگاه این اداره، بتواند ترازوی عدالت را برقرار و اعتماد را که از سرمایه های مهم نظام بانکی است، ایجاد کند.

دهقان اناری نیز در پایان از دوران همکاری گذشته خود با اداره کل حراست به نیکی یاد و گفت: امید است به کمک قوانین، حمایت یکایک همکاران و مدیران محترم بانک بتوانم دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شهدا و رهبر معظم انقلاب ادا کنم.

وی ادامه داد: روابط اقتصادی بین افراد، کشورها و حتی قاره ها بر اساس ارتباطات است و در این بین بانک به عنوان یک رکن اقتصادی مهمترین نقش را در زمینه روابط اقتصادی ایفا می کند و با توجه به جریان آزاد اطلاعاتی جهان امروز کار نظارت و کنترل بسیار مهم و کلیدی می شود و با توجه به اینکه بانک از سیستم های جدید الکترونیکی بهره می برد حراست و حفاظت از این اسرار کار مهم و پیچیده ای است و ابراز امیدواری کرد که با توجه به اعتمادی که مسئولان بانک ملی به وی داشته اند بتواند اداره را به جایگاه واقعی خود برساند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: