کد خبر: ۶۴۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۳
با حكم حمید بقایی معاون رئیس جمهوری و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی كشور، سعید حاج رحیمی به سمت رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در متن این حكم آمده است؛ با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی و به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تفویض اختیار ریاست جمهوری به موجب این ابلاغ، به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی انزلی منصوب می شوید.

در ادامه این حكم تصریح شده است؛ برنامه ریزی و سازماندهی اثربخش و هوشمندانه با بهره گیری از تمام ظرفیت ها، قابلیت ها امكانات و منابع موجود و بالقوه و ایجاد تحرك بالنده در جذب سرمایه گذاری و افزایش توان صادراتی منطقه، در زمره انتظاراتی است كه باید در سرلوحه برنامه های كاری جنابعالی قرار گیرد.

از سوابق مدیریتی سعید حاج رحیمی در مناطق آزاد كشور، می توان به مسئولیت هایی چون مدیرعامل شركت گسترش سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی كشور، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و قائم مقام مدیرعامل و معاون سازمان منطقه آزاد قشم اشاره كرد.

گفتنی است؛ پیش از این، علیرضا بهمنی از مهر ماه 1389 ریاست هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی را برعهده داشته است.

منطقه آزاد انزلی یكی از مناطق آزاد هفت گانه ایران است كه به مساحت 3 هزارو 200 كیلومتر مربع در سه بخش محدوده فاز تجارت، شهرك صنعتی بندرانزلی و محدوده بندری از سال 1384 بعد از تعیین محدوده قانونی و انتصاب اولین هیات مدیره فعالیت خود را آغاز كرده است.
 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: