کد خبر: ۶۲۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۱
مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان جزئیات افتتاح مسکن مهر در شهر جدید پرند تا پایان سال، گفت: پرونده ساخت مسکن مهر امسال در پرند بسته می شود.
سعید صابونی در گفتگو با مهر با بیان اینکه پرونده واحدهای مسکونی شهر جدید پرند امسال بسته می شود، گفت: تکمیل 5 هزار واحد هم برای سال بعد می ماند و امیداوریم با تلاش وزارت نیرو زیرساخت های این واحدها به زودی تامین شود.

وی با بیان اینکه به زودی کلید 8 هزار واحد را به مردم تحویل می دهیم، گفت: تاکنون حدود 3 هزار نفر در این واحدها ساکن شدند و ما به وعده خود عمل کردیم اما هنوز بصورت رسمی بهره برداری نشده است.

مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه علاوه بر این 8 هزار واحد، 10 هزار واحد دیگر هم افتتاح می شود، بیان کرد: پیش بینی می کنیم که دو پایلوت افتتاح داشته باشیم؛ یک 8 هزار واحد تا اسفندماه و یک 10 هزار واحد هم برای تیرماه که فصل نقل و انتقالات است.

وی در خصوص تامین آب و فاضلاب مسکن مهر در شهر جدید پرند، اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی برای تامین زیرساخت های پروژه در پرند حضور دارند اما سرعت کار ما بیشتر از آنها بود ضمن آنکه آب و فاضلاب  و برق هم به شدت کار می کنند.

صابونی با اشاره به پروژه 20 هزار واحدی کوزو، گفت: حدود 9 هزار واحد برج های کوزو آب، برق و گاز دارد در حالیکه پیش بینی افتتاح 4 هزار واحد از این پروژه را داشتیم اما تاپایان خردادماه  12 هزار و 900 واحد آن به افتتاح می رسد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه حدود 20 هزار واحد کوزو آماده افتتاح است، اظهار داشت: کل مسکن مهر پرند 100 هزار واحد است که 10 هزار واحد آن تاکنون افتتاح شده و 10 هزار واحد دیگر هم امسال افتتاح می شود.

صابونی از پایان نازک کاری در 30 هزار واحد خبر داد و گفت: حدود 20 هزار واحد را تا خرداد ماه در این شهر به پایان می رسانیم ضمن آنکه سف کاری 76 هزار واحد هم در مراحل پایانی قرار دارد و تا 6 ماه دیگر به نازک کاری می رسند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته:
سيد مهدي
|
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
0
0
سلام
در اينجا و خبر هاي ديگر آقاي مهندس صابوني تنها در باره پروژه كوزو صحبت ميكند و امكانات آن ولي پرو‍ژه هاي ديگري در پرند هستند كه توسط شركتهاي ايراني انجام ميشود چرا در مورد آنها صحبتی نيست و حتي نظارت به كار آنها نميشود.
احسان حاجی عباسقلی
|
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۹
0
0
سلام جناب اقای صابونی مدیرعامل محترم عمران شهر پرند اینجانب درواحد های کوزو بلوک بی بیست سکونت دارم این بلوک از نظر تاسیسات اب وفاظلاب واتصالات منبع های اب بسیار مشکلات زیادی دارد که بارها به سایط کوزو اطلاع دادیم ولی رسیدگی نشد که اگر تا چند روز دیگر رسیدگی نشود تمام پی اصلی برج نشست وفرو میریزد از شما خوستاریم که رسیدگی کنید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: