كدخبر: ۲۴۵۴۵
تاريخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایج آزمون مرحله اول ورودی تکمیل ظرفیت مراکز دبیرستانی استعداد های درخشان( سمپاد ) اعلام شد.

 واحد مرکزی خبر ،محمد تقی صابری اظهار داشت: داوطلبان برای آگاهی از نتیجه آزمون به سایت مرکز سنجش به نشانی  http://aee.medu.ir مراجعه نمایند.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد مرحله دوم آزمون به صورت همزمان در سراسرکشور ساعت 9 صبح جمعه 25/4/89 برگزار می شود.

وی گفت : مواد درسی این آزمون شامل چهار درس دینی ، ریاضی ، علوم تجربی و ادبیات فارسی است که داوطلبان به 60 سئوال آزمون در مدت 80 دقیقه پاسخ خواهند داد که به هر پاسخ غلط آنها یک سوم نمره منفی تعلق خواهد گرفت.

صابری افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش از ساعت 14 روز سه شنبه 22/4/89 لغایت روز پنج شنبه 24/4/89 پرینت کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

وی به داوطلبان توصیه کرد یک روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به شناسایی حوزه امتحانی خود اقدام نمایند تا در روز آزمون با مشکل مواجه نشوند .

 
نظرات بینندگان:
با گذشت یک ماه از تاریخ برگزاری مرحله دوم آزمون استعدادهای درخشان (سمپاد) و بلاتکلیفی دانش‌آموزان چرا نتایج اعلام نمی شود؟ آن هم با توجه به اینکه اوراق امتحانی توسط سیستم مکانیزه محاسبه می شود.
برای دیدن نتایج به کدام سایت باید رفت؟
کدام سایت باید رفت
پاسخ: tedu.ir
چرا من هر روز به داخل اینترنت میروم اما از جواب ازمون هیچ خبری نیست
نظرات کاربران:
* نام:
ايميل:
* نظر: