كدخبر: ۲۱۱۲۸
تاريخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شما یک یا دو کالای پزشکی لوکس و زیبا را می فروشید ، روزانه بسته به میل خودتان یک یا دو مذاکره با مشتری انجام می دهید و ماهیانه مبلغی بیش از دو میلیون تومان از ما دریافت می کنید!!!

یک شرکت معتبر در واردات ، تولید و توزیع تجهیزات پزشکی بدینوسیله از با زاریاب ها ، ویزیتورها و فروشندگان با روابط عمومی بالا و خوش برخورد در تهران و شهرستان های کشور دعوت به همکاری بعمل می آورد محصولاتی که می بایست با زاریابی شوند یکسری دستگاه های پزشکی ، پوست و زیبایی بوده و نیاز به تخصص زیادی در کاربرد و استفاده ندارندتنها در 2 جلسه کار با این دستگاه ها را فرا می گیرید ضمن اینکه پورسانت فوق العاده و در نوع خود بی نظیری خواهید داشت .

بعبارتی با توجه به پورسانت فوق العاده ای که با بت فروش تنها یک دستگاه به شما پرداخت خواهد شد ، نیازی به فعالیت زیاد و خسته کننده ای در طول روز نخواهید داشت و تنها با یک یا دو مذاکره در طول روز و فروش موفق تنها یک کالا ، پورسانت فوق العاده ای به شما پرداخت خواهد شد-پور سانت هر دستگاه حدودآ بین 200000 تا 400000 هزار تومان.

مشتریان بالقوه محصولات ما عبارت است از گروه های ذیل: پزشکان عمومی ، پزشکان متخصص پوست و زیبایی ، بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی ، کلینیک های پوست و زیبایی ، سالن های آرایشی و آرایشگاه های با نوان و آموزشگاه های آرایشگری بانوان می باشد.

قیمت دستگاه ها:از 850000 تومان تا 2650000 تومان

میزان پورسانت:20% کل قیمت مصرف کننده برای فروش هر دستگاه

نحوه با زاریابی:
1- بطور مستقیم= شما خودتان مستقیما دستگاه را به مشتریان می فروشید و مبلغ پورسانت را دریافت می کنید

2 -معرفی مشتری به شرکت . که در این صورت هم بلافاصله بعد از فروش و واریز وجه ، حق الزحمه شما بحسابتان واریز می گردد. در هر دوشکل فوق مبلغ پرداختی به شما یکسان خواهد بود.

بازاریاب هایی که ظرف مدت 1 الی 2 ماه بتوانند استعداد فروش را به هیئت ریئسه شرکت ثابت کنند 2 هدیه دیگر نیز دریافت می کنند:1- به استخدام دائم شرکت در خواهند آمد و یا 2- اهداء نمایندگی انحصاری محصولات شرکت در منطقه ، شهرستان یا استان محل اقامتشان.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کالا ها ، مشتریان هدف و کارکرد دستگاه ها لطفآ ابتدا به سایت شرکت در آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید ، کلیه اطلاعات علمی و تخصصی با زبان ساده ای در آن تشریح شده و نیز کاتالوگ دستگاه ها در آن موجود است:

http://microdermabrasion.ir/

تلفن تماس از ساعت 9 صبح الی 4 بعد از ظهر:66967716-021
و
تلفن تماس در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل:09196218617

نظرات بینندگان:
طرح خوبیست امیدوارم موفق باشید
سوال اول اینکه از کجا مطمن شویم که این محصولات بیضرر میباشد بدلیل اینکه کار ما با آرایشگاهها میباشد در صورت مشکل، اعتبار تولیدی ما زیر سوال میرود . سوال دوم اینکه در صورت تمایل به همکاری چگونه میتوان ارتباط برقرار کرد و محل دفتر مرکزی را هم در صورت امکان ذکر کنید .
نظرات کاربران:
* نام:
ايميل:
* نظر: