کد خبر: ۱۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۳
با این وجود شرکت اطلس خودرو ، نماینده رسمی کیا موتورز کره جنوبی پس از مدت ها غیبت در صحنه اینترنت که بار اطلاع رسانی خودرو هایش را به دوش وبسایت ها و وبلاگ ها گذاشته بود ، سایت رسمی خود را راه اندازی کرد .
خودرو _ وب سایت های رسمی خودروسازان در جهان به عنوان یکی از مهم ترین پل های ارتباطی بین مشتری ها و آن شرکت محسوب می شود ، به گونه ای که در جهان حاضر بسیاری از اطلاع رسانی ها و حتی انتخاب ها از طریق اطلاعات منتشر شده از همین راه در دسترس مشتری ها خواهد بود و هر فرد با گشت و گذاری در این سایت ها می تواند با تمامی فعالیت های شرکت مورد نظر ، تنوع محصولات و ریز اطلاعات خودرو های تولیدی آن شرکت آشنا شود .

همان گونه که برای همه واضح است . شرکت های خودروسازی موج قدیم در ایران همان گگونه که روش های قدیمی را در صنعت خودروسازی شان پیش گرفته اند ، اعتقادی به رسالت وبسایت و الکترونیکی ندارند و از این رو تلاشی برای همگام نگه داشتن وبسایت ها با نیاز های مردم به خرج نمی دهند و صرفا این موضوع را متصور می شوند که تنها اخبار روز و مربوط به خودروسازی مربوط نشان از به روز بودن وبسایت دارد .

این مورد نه تنها کافی نیست بلکه در غیاب دیگر المان ها چهره ای ضعیف و مخدوش از شرکت ها ارائه می دهد .

با این وجود شرکت اطلس خودرو ، نماینده رسمی کیا موتورز کره جنوبی پس از مدت ها غیبت در صحنه اینترنت که بار اطلاع رسانی خودرو هایش را به دوش وبسایت ها و وبلاگ ها گذاشته بود ، سایت رسمی خود را راه اندازی کرد .

این سایت تماما به سبک سایت اصلی کیا موتورز طراحی شده و بخش های متنوع و کاملی را شامل می شود به گونه ای که اکنون می توان تمامی اطلاعات ، اطلاعیه ها و محصولات وارداتی این شرکت را با مشخصات کامل از قبیل معرفی خودرو ، تست خودرو ، نمای 360 درجه خودرو ، امکانات محصولات ، رنگ بندی ، ایمنی ، مشخصات فنی و گالری تصاویر محصولات در وب سایت رسمی اطلس خودرو مشاهده کرد .

علاوه بر معرفی محصولات این شرکن بر اساس کلاس این سایت بخش های دیگری نظیر معرفی خدمات این شرکت در بحث فروش و خدمات پس از فروش ، معرفی نمایندگی ها و ارتباط با آن ها است .

سایت از طراحی پویا و قدرتمندی بهره می برد و تمامی جنبه های فعالیت اطلس خودرو را در کشور به نمایش می گذارد . این سایت اولین وب سایت یکی از وارد کننده های خودرو به ایران است که با طراحی به روز ، شکیل و همگام با سیاست های کیا ارائه می شود . این حرکت نشانه احترام به مشتری ها است و از طرف جامعه خودرونویسان اینترنتی مورد استقبال قرار می گیرد .


با این حرکت مطمئنا اطلس خودرو شاهد تحولاتی در نگاه مردم به محصولات کیا در ایران خواهد بود .

وب سایت رسمی اطلس خودرو از طریق آدرس زیر قابل دسترسی خواهد بود :

http://www.atlaskhodro.com


همچنین جا دارد تا از وب سایت شرکت خودروسازی صنعت پارس ( تاپکو )نماینده رسمی فیات و تولید کننده فیات سی ینا در ایران هم یادی کنیم که این شرکت در آغاز حرکت مبحث اطلاع رسانی الکترونیکی را به طور جدی پیگیری می کرده ، حتی قبل از جدی شدن مساله فیات در ایران . سایت این شرکت هم از طریق آدرس زیر در دسترس خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: