کد خبر: ۲۹۲۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
پول‌نیوز - معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در پیامی فرا رسیدن 15 آذر روز حسابدار را به تمام همکاران شاغل در حوزه مالی این سازمان تبریک گفت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،  در پیام رحیم اردلان آمده است:

15 آذر روز حسابدار، فرصتی است مغتنم برای قدر دانی و تکریم تلاشها و زحمات همکاران حوزه های مالی که گام های موثر و خطیری را در شفاف سازی امور سازمان بر می دارند.

سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی کشور در عرصه‌ی ارائه خدمات به نیروهای مولد و خانواده‌های آنان، یکی از محوری‌ترین بخش‌های نظام جامع تامین اجتماعی کشور به حساب می‌آید. این سازمان با همکاری همکاران سخت‎کوش، متخصص و خدوم من جمله همکاران حوزه‎های مالی و حسابداری، در راستای نیل به اهداف سازمان و رضایتمندی هر چه بیشتر شرکاء اجتماعی سازمان اهتمام ورزیده و بی شک تلاش های آنها در  ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری، تخصیص کارامد و بهینه منابع، آگاهی از محدودیت ها، فرصت ها، تهدیدها و... بسیار مفید و سودمند است.

کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزشترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمان و کشوری محسوب می شود، اگر چه در هیچ ترازنامه و حساب سود و زیانی آورده نمی‌شود ولی نتیجه سود و زیان و کارایی یا عدم کارایی سازمان ها را رقم می زند.

اینجانب ضمن تبریک روز حسابدار از تلاش های صادقانه همکاران ارجمند حوزه های مالی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما بزرگواران تندرستی و توفیق روزافزون خواستارم.

مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: