کد خبر: ۲۸۶۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
پایانه نسیم شهر تحت پوشش بیمه سرمد قرار گرفتپول‌نیوز - بر اساس تفاهم نامه منعقده میان بیمه سرمد و شرکت شهریار ترابر میهن پارس، تمام امور بیمه ای پایانه حمل و نقل کالای تهران (نسیم شهر) تحت پوشش این شرکت قرار گرفت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مجتبی کاتب رییس هیات مدیره این شرکت در مراسم امضای این تفاهم نامه اعتماد بیمه گذاران را سرمایه اصلی شرکت بیمه سرمد دانست و گفت: به پاس قدردانی از این اعتماد مشتریان بیمه سرمد می کوشد خدمات مطلوب را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارایه کند.

وی اظهار داشت: در این راستا تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و شرکت شهریار ترابر میهن پارس به امضا می رسد.

میثم شرفی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت شهریار ترابر میهن پارس نیز در این مراسم، چابکی و سرعت عمل در ارایه خدمات بیمه سرمد را مثال زدنی توصیف کرد و گفت: جوان بودن مجموعه بیمه سرمد، زمینه تسریع در ارایه خدمات در این شرکت را فراهم کرده به طوری که تمام امور بیمه ای شامل ارزیابی، کارشناسی صدور تا ارزیابی و پرداخت خسارت در شرکت بیمه سرمد در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد که این نکته در کمتر شرکت بیمه ای وجود دارد.

بر اساس این گزارش، در مراسم امضای این تفاهم نامه، اکبر رواقی معاون فنی بیمه های اشخاص، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های اموال، حسین قربانی مدیر بیمه های اموال و الهام جلوی مدیر بیمه های مهندسی و مسئولیت بیمه سرمد نیز حضور داشتند.

براساس این تفاهم نامه پوشش های بیمه ای شرکت شهریار ترابر میهن پارس به مدت 36 ماه نزد بیمه سرمد خواهد بود.
مطالب مرتبط
برچسب ها: بیمه سرمد ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: