کد خبر: ۲۷۹۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
در امتداد این مسیر می توان شاهد کافه و دیگر فضا های اجتماعی بود که به ملاقات های دانشجویان اختصاص می یابند. این چشم انداز بی نظیر با حوضچه های آب و بخش گردهمایی محافظت شده در برابر باد و باران تکمیل می شود.

پول نیوز؛ رکسانادانیالی- معماران استیون هال (SHA) در مسابقه ای بین المللی پیروز شده اند که دستاورد اصلی آن فرصت طراحی بخش هایی جدید و البته مدرن برای دانشگاه دوبلین(ایرلند) خواهد بود. طراح برگزیده نیز از میان رقبای قدرتمند دیگری شامل DS+R، معماران john ronan، o’donnell + tuomey، استودیو libeskind و UNStudio انتخاب شده است. از شرکت کنندگان خواسته شده که برای یک محوطه ورودی زیبا و ساختمانی جدید به مساحت 8،000 متر مربع طرح های خود را ارائه دهند.

طراحی فوق العاده دانشکده دوبلین (+عکس)

طرح گروه SHA متشکل از یک سازه چند طبقه با شکل های هندسی مدرن در اطراف فضای سبز منطقه ساختمان اصلی دانشکده بوده که به طور موازی با ساختمان مرکزی کالج، یک پیاده روی متمایز مجهز به سایبان های متعدد (می توانند به عنوان اتصال دهنده های خورشیدی نیز عمل کنند) را به وجود می آورد. در امتداد این مسیر می توان شاهد کافه و دیگر فضا های اجتماعی بود که به ملاقات های دانشجویان اختصاص می یابند. این چشم انداز بی نظیر با حوضچه های آب و بخش گردهمایی محافظت شده در برابر باد و باران تکمیل می شود.

طراحی فوق العاده دانشکده دوبلین (+عکس)

نقطه کانونی این پروژه چه از نظر ظاهری و چه عملکردی ویژگی های منحصر به فردی را در خود جای داده است. دو ساختار عمودی نور مورد نیاز را تامین می کنند. لازم به ذکر است که استودیو هال برای موفقیت در طراحی این پروژه، از همکاری معماران، مهندسین سازه، طراحان شهری و  همچنین متخصصین زبده هواشناسی نیز برخوردار بوده است.

طراحی فوق العاده دانشکده دوبلین (+عکس)

طراحی فوق العاده دانشکده دوبلین (+عکس)

طراحی فوق العاده دانشکده دوبلین (+عکس)


برچسب ها: طراحی ، کالج ، دوبلین ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: