کد خبر: ۲۷۵۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
مدیرعامل ستاد دیه استان تهران:
مدیرعامل ستاد دیه استان تهران گفت: از ابتدای سال 1383 تا پایان سال گذشته، 9 هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان تهران با کمک نمایندگی ستاد دیه و نیکوکاران آزاد شده اند.
9 هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به کمک ستاد دیه تهران آزاد شدندپول‌نیوز - منوچهر رحمانی با اعلام این خبر گفت: طی سالهای 1383 تا پایان سال گذشته، 9 هزار نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان که در کل 608 میلیارد و 590 میلیون و 928 هزار و 724 تومان بدهی داشته یا به پرداخت دیه محکوم شده بودند، توسط نمایندگی ستاد دیه و نیکوکاران تهرانی آزاد شده اند.

وی افزود: زندانیانی که نیازمند و معسر بوده و مرتکب جرم غیرعمد مانند تصادف، حوادث ناشی از کار یا بدهی‌های غیر کلاهبرداری داشته و نیز سابقه سوء نداشته باشند، با درخواست خود می توانند از کمکهای نمایندگی برخوردار شوند.

براساس این گزارش،  نیکوکاران جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 88861870 و یا مراجعه حضوری به ستاد دیه تهران و یا از طریق  سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران  به نشانیwww.tehipro.ir  و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: