کد خبر: ۲۷۲۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
در این گالری سه ساله در ویکتوریا ، بازدیدکنندگان نیز می توانند نقشی به تحقق این رویا داشته باشند. هریک از بازدیدکنندگان می توانند یک گل به این اثر اضافه کنند.
پول‌نیوز - اگر به آثار هنری علاقه مند هستید این اثر از یایوی کوساما (Yayoi Kusama ) ، هنرمند ژاپنی ، شما را شگفت زده خواهد کرد.

نام اثر ، وسواس گل ، است که در نمایشگاه هنرهای معاصر ویکتوریا - که هر سه سال برگزار می شود - به نمایش گذاشته شده است. وسواس گل ، رویاییست که به حقیقت پیوسته است.

کوماسا درباره این طرح گفته است در کودکی یک روز میزغذاخوری و رومیزی گل دار آن توجهش را جلب کرد ، او چنان غرق در این گل های قرمز شد که ناگهان همه چیز را در اطرافش غرق در گل های قرمز دید ، دیوارها ، پنجره ها و حتی خودش و لباسش در رویای او به گل های قرمز تبدیل شدند.

حال که سالها از این رویای کودکی او می گذرد ، او بالاخره تصویر رویای خود را در این گالری به نمایش گذاشت. اتاقی که در ابتدا سفید و یکدست و از نظر بعضی ها کسل کننده بود به اتاقی پر از گل های سرخ تبدیل شد. برخی معتقدند ویروسی از گل های سرخ این اتاق را در بر گرفته است ، چه ویروسی بهتر از این تصویر رویایی.

در این گالری سه ساله در ویکتوریا ، بازدیدکنندگان نیز می توانند نقشی به تحقق این رویا داشته باشند. هریک از بازدیدکنندگان می توانند یک گل به این اثر اضافه کنند.منبع:لست سکند
برچسب ها: گردشگری ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: