کد خبر: ۲۶۷۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
اسامي مهدی و حجت از تسهیلات رجا برای سفر استفاده کنندپول‌نیوز - در تداوم ارائه‌‌ي تسهيلات و تخفيفات شركت حمل و نقل ريلي رجا به هم‌وطنان گرامي، اين شركت به مناسبت فرارسيدن نيمه شعبان و سالروز ميلاد حضرت مهدي (عج) تسهيلات خاص سفر  در نظر گرفته است.

به گزارش گروه حمل و نقل پول‌نیوز، این تسهیلات با نام طرح «میلاد» و با رویکرد تخفیف در قیمت بلیت به مسافران با نام‌هاي«"مهدی»  و «حجت» ارائه می‌شود.

براساس این طرح به مسافران با نام‌های «مهدی» و «حجت» كه تاريخ حركت 12 ارديبهشت ماه (بدون محدوديت در تاريخ خريد بليت)، بليت خريداري نمايند 30 درصد تخفيف اعطا مي‌شود.

اعمال اين تخفيفات با خريد از هريك از كانال‌هاي فروش شركت رجا (آژانس‌هاي فروش، وبسايت رجا و سامانه 1539) بدون نياز به هيچ‌گونه مراحل اداري و تنها با درج اطلاعات كد ملي و تاريخ تولد در فرآيند خريد بليت، به صورت خودكار و بدون محدوديت مسير صورت ميپذيرد.

شرکت رجا به منظور آگاهی هم‌وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهاي این شرکت، سامانه اطلاع رسانی «سفر ارزان» را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan1539 ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هم‌وطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس بگیرند.

شایان ذکر است از چندی پیش تسهیلات خرید بلیت گروهی از طریق سایت شرکت رجا نیز فراهم شده که متقاضیان بلیت گروهی می توانند از این طریق بلیت قطار خود را تهیه کنند.
مطالب مرتبط
برچسب ها: شرکت رجا ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: