کد خبر: ۲۶۶۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
پیش فروش سکه با سر رسید یک ماهه (یک میلیون و 590 هزار تومان) سه ماهه (یک میلیون و 540 هزار تومان)، شش ماهه (یک میلیون 475 هزار تومان)، 9ماهه (یک میلیون 410 هزار تومان)، یکساله (یک میلیون 350 هزار تومان) و ... صورت خواهد گرفت.
نرخ پیش فروش انواع سکه اعلام شد/ عرضه سکه در تمام شعب بانک ملی
پول‌نیوز - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه شماره 3 خود اعلام کرد، در راستای یکسان سازی نرخ ارز و به منظور همسان سازی بازار سکه به عنوان بازار همراستا با بازار ارز، امکان عرضه سکه به متقاضیان در تمام شعب بانک ملی ایران و با سررسیدهای متفاوت فراهم خواهد شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در ادامه اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: به منظور ایجاد امکانات بیشتر برای متقاضیان پیش خرید، ودیعه و نگهداری سکه های خریداری شده پس از سررسید (موعدتحویل) به صورت امانت نزد بانک ملی ایران در صورت توافق بانک و خریدار نیز فراهم خواهد بود.


علاوه بر این، در آینده نزدیک امکان جا به جایی و تبادل سکه های خریداری شده از طریق کارت سکه تحویل شده به متقاضیان به صورت الکترونیکی و از طریق دستگاه های خودپرداز بانک نیز میسر شده و از این طریق خطرات ناشی از جا به جایی و نگهداری سکه نزد متقاضیان کاهش خواهد یافت.

نرخ پیش فروش انواع سکه اعلام شد/ عرضه سکه در تمام شعب بانک ملی

برچسب ها: سکه ، طلا ، دلار ، ارز ، بانک مرکزی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: