کد خبر: ۲۶۴۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۷
نمای ظاهری آن شما را به یاد قایق های مورد استفاده توسط مردم بومی طی صدها سال گذشته خواهد انداخت. اعتقاد بر این است که بازگشت به سوی فرمهای قدیمی و ابتدایی، منتج به برانگیختن روحیه ماجراجویانه در افراد می شود.

پول نیوز؛ رکسانا دانیالی- کمپانی کشتی سازی oceanco که دفتر مرکزی آن در هلند واقع شده با همکاری استودیو طراحی lobanov، تیم طراحی داخلی achille salvagni و همچنین کمپانی BMT nigel gee، اقدام به معرفی طرحی مفهومی از یک "قایق لوکس تفریحی" 377 فوتی کرده است. این قایق به سبک مدل های اولیه طراحی شده و نمای ظاهری آن شما را به یاد قایق های مورد استفاده توسط مردم بومی طی صدها سال گذشته خواهد انداخت. اعتقاد بر این است که بازگشت به سوی فرمهای قدیمی و ابتدایی، منتج به برانگیختن روحیه ماجراجویانه در افراد می شود.

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

تاثیر کمپانی oceanco بر طراحی داخلی قایق های تفریحی، به ویژه در شرق آسیا و همچنین جزایر اقیانوس آرام بیش از مناطق دیگر احساس می شود. استودیو  lobanov نیز کیفیت بالای قایق در بخش طراحی خارجی را تضمین می کند. برنامه کاری این استودیو کاملا انعطاف پذیر است و قادر به طراحی قایق هایی به طول 250 الی 400 فوت خواهد بود. مسئولیت کار روی قسمت های دیگر نظیر سقف، کف و دیوارها بر عهده achille salvagni است. لازم به ذکر است که توسعه سیستم تامین نیروی محرکه قایق tuhura نیز با کمک کمپانی BMT انجام خواهد گرفت. شباهت بالای این قایق به یک کانو (گونه ای از قایق های باریک و کوچک)، نه تنها باعث کارآمدی هرچه بیشتر این قایق تفریحی شده است، بلکه مانورپذیری بهتری را نیز به نمایش می گذارد.

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

بدنه قایق با استفاده از تعداد زیادی پنجره افقی پوشیده شده است. تکنولوژی ساخت این شیشه ها بسیار پیشرفته بوده و دید کاملا شفافی را در اختیار افراد حاضر در قایق قرار می دهد. این در حالی است که اگر از بیرون به پنجره ها نگاه کنید، از رنگی مشابه بدنه برخوردار خواهند بود و این موضوع تاثیر مهمی بر زیبایی پروژه مفهومی خواهد داشت.

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

قایق لوکسی از آینده! (+عکس)

برچسب ها: قایق ، تفریحی ، لوکس ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: