کد خبر: ۲۶۱۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
پول‌نیوز -شرکت ژاپنی لکسوس، کوپه RC خود را برای سال ۲۰۱۸ به‌روزرسانی کرده است. به‌روزرسانی که لکسوس با تجهیزات استاندارد جدید در تمامی مدل‌ها شروع‌ کرده و با اضافه کردن تزئینات و امکانات جانبی، درصدد کاهش فاصله بین مدل اسپرت F و خودروهای سطح بالای خود است.

به‌روزرسانی های جدید لکسوس برای دو مدل محبوب (+عکس)

این به‌روزرسانی‌ها شامل سیستم ایمنی لکسوس بعلاوه فن‌آوری‌های به‌کاررفته برای راحت‌تر شدن شرایط رانندگی راننده به‌صورت استاندارد به مدل‌های لکسوس اضافه‌شده‌اند. این بسته ارتقا یافته همچنین شامل یک سیستم هشدار پیش از سانحه، کروز کنترل تطبیق‌دهنده، چراغ‌های جلو باقابلیت تنظیم خودکار و سیستم هشدار برای حفظ خودرو در مسیر خط‌کشی جاده هستند.

در درون کابین نیز، تمامی مدل‌ها با سیستم ناوبری پیشرفته لکسوس که بر روی یک صفحه‌نمایش ۱۰.۳ اینچی لمسی باقابلیت‌های فراوان برای راننده و سرنشینان تعبیه‌شده است، همراه شده‌اند. یک فرمان ارتقاءیافته پیشرفته و همچنین صندلی‌هایی که برای راحتی ورود و خروج افراد، قابلیت حرکت‌به‌عقب یا جلو را داشته و سیستم کنترل دمای درونی خودرو که در این به‌روزرسانی‌ها قابلیت اعلام دما و جزئیات آن را در هر نقطه از کابین خودرو به نمایش می‌گذارد.

این به‌روزرسانی‌ها در خودروی RC F اسپرت و RC Premier از بسته قیمتی ۴۳,۵۴۰ پوند شروع می‌شوند. مدل F Sport در این سیر تکاملی لکسوس، یک سیستم صوتی ارتقا یافته ۱۷ دارای ۱۷ اسپیکر، رادیو دیجیتال DAB و یک دستگاه دی‌وی‌دی پلیر، سان روف، سیستم نظارت بر نقاط کور خودرو و همچنین هشدار برای ترافیک را نیز همراه خود خواهد داشت.

تمامی این تغییرات روی RC F 8 سیلندر نیز اعمال‌شده‌اند. مدلی که یک بسته کامل از این به‌روزرسانی‌ها را بعلاوه تجهیزات و امکانات به‌کاررفته در RC F استاندارد و RC F نسخه کربنی نیز بر روی خود تجربه خواهد کرد. این به‌روزرسانی‌ها شامل روکش‌های صندلی چرم و صندلی‌های جلو باقابلیت تهویه مطبوع، سیستم صوتی ۱۷ دارای ۱۷ اسپیکر و امکانات اشاره‌شده در بالا که برای نسخه دیگر نیز به‌کاررفته‌اند چیزی حدود ۶۲,۶۲۰ برای مشتری آن خرج خواهند برداشت.منبع:چرخان
برچسب ها: لکسوس ، خودرو ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: