کد خبر: ۲۶۰۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
روابط عمومی فرودگاه امام به پول نیوز خبر داد:
برای حل مشکلات حمل و نقل مردم از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به تهران، از دیروز، 25 دستگاه اتوبوس VIP 25 نفره به مقصد میادین اصلی تهران (آزادی، صادقیه و آرژانتین) اختصاص داده شده تا مسافران را بدون اخذ کرایه نجومی جابه جا کند.
اتوبوس‌های VIP به فرودگاه آمدندپول نیوز-در پی انتشار خبر تاکسی‌های یک میلیون تومانی در فرودگاه امام، بالاخره مسئولین دست به کار شدند. کاشانی حیدری مدیر روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی به پول نیوز گفت: برای حل مشکلات حمل و نقل مردم از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به تهران، از دیروز، 25 دستگاه اتوبوس وی آی پی  25نفره به مقصد میادین اصلی تهران (آزادی، صادقیه و آرژانتین) اختصاص داده شده تا مسافران را بدون اخذ کرایه نجومی جابه جا کند.

علی کاشانی‌حیدری‌ به پول نیوز خبر داد که برای رسیدگی به امور حمل‌ونقل هوایی به خصوص در فرودگاه امام جلسات پیوسته‌ایی در حال برگزاری است.  طی این جلسات مسئولان صنعت حمل و نقل هوایی ایرلاین‌ها را به پاسخگویی به مسافران در ترمنیال کردند.

در حالی که خبر تاکسی‌هایی یک میلیون تومانی فرودگاه امام در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد، کاشانی تاکید کرد تاکسی‌های فرودگاهی امکان اخذ کرایه‌های نجومی ندارند چرا که آن‌ها قابل شناسایی‌اند و کد سه رقمی مخصوص به خود را دارند.

گفتنی است مردم می‌توانند هرگونه تخلف احتمالی تاکسی‌ها را از طریق شماره 51007215 اعلام و پیگیری کنند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: