کد خبر: ۲۵۵۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
رییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی اعلام کرد:
اینکه برخی خبر از تعطیلی مغازه‌ها داده یا می‌گویند موبایل فروش‌ها و مغازه‌داران مغازه‌های خود را بسته‌اند، کذب است و اتفاقا با اجرای طرح رجیستری اعتماد مردم به فروشنده‌ها بیشتر شده است.
گرانی تحت عنوان رجیستری نداریم! پول‌نیوز-در حالی که برخی رسانه‌ها از کساد در بازار موبایل و افزایش قیمت گوشی‌ها در اثر اجرای طرح رجیستری خبر داده‌اند، رییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی به پول نیوز می‌گوید چنین ادعاهایی صحت ندارد و بازار فروش گوشی‌ها رونق هم پیدا کرده است. 

مهدی محبی گفت: اینکه برخی خبر از تعطیلی مغازه‌ها داده یا می‌گویند موبایل فروش‌ها و مغازه‌داران مغازه‌های خود را بسته‌اند، کذب است و اتفاقا با اجرای طرح رجیستری اعتماد مردم به فروشنده‌ها بیشتر شده است.

او افزود: امروز دیگر مردم می‌دانند که گوشی که به آن‌ها تحویل داده می‌شوند گارانتی اصلی بوده و به هیچ عنوان قاچاق نیست چرا که گوشی‌های قاچاقی بعد از یک ماه قطع شده و فرقی با اسباب‌بازی ندارند.

او در پاسخ به این پرسش که پس چه چیزی گوشی موبایل را گران کرده، گفت: دلار به مرز 4 هزار و 4 هزار و 200 تومان رسیده و از طرفی ارز مبادله‌ای که با آن خرید و فروش انجام می‌شد، قطع شده است. طبیعی است که قیمت موبایل هم به همان اندازه افزایش پیدا کند.

محبی تاکید کرد که گرانی تحت عنوان رجیستری نداریم و مردم بدانند که از این به بعدگوشی را با اصالت و ضمانت می‌خرند  و  دیگر کسی نمی‌تواند از نا به سامانی بازار موبایل سو استفاده کند.

برچسب ها: رجیستری ، رونق ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: