کد خبر: ۲۵۲۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
پاییز فصل سیاتیک و کمردرد است
درمان دردهای مفاصلی خود را پشت گوش نندازید. کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کیمیا بر آن شده تا با آموزش روش های سلامت جسم با تیمی از پزشکان متخصص در رشته های تخصصی برای آموزش و حفظ سلامت به خانواده های ایرانی کمک کند.
پول نیوز- 40 درصد ایرانی‌ها از «کمر درد» رنج می‌برند. در این میان سهم خانم‌ها بسیار بیشتر است. متخصصان این حوزه بر این باورند که بسیاری از خانم های ایرانی به دلیل این که تمایل چندانی به ورزش کردن ندارند، دچار ضعف عضلانی هستند و به همین دلیل مبتلا به کمر درد می شوند.
اطلاع‌رسانی در این حوزه هم همواره ضعیف بوده. اگر اطلاع رسانی های لازم انجام شده بود و مردم با نحوه صحیح نشستن، خم شدن و بلند کردن اجسام آشنا می شدند، امروز شاید شاهد افزایش آمار کمر درد در میان ایرانی ها و بخصوص خانم ها نبودیم.

اگر ناگهان دچار کمردردی شدید که همراه با آن درد به باسن و پشت ران و ساق شما هم انتشار پیدا میکند به احتمال زیاد دچار وضعیتی شده اید که به آن سیاتیک Sciatica میگویند. سیاتیک به دردهای تیر کشنده ای میگویند که از پشت باسن شروع شده و به پشت ران و ساق و گاهی کف پا تیر میکشد.

درمان دردهای مفاصلی خود را پشت گوش نندازید. کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کیمیا بر آن شده تا با آموزش روش های سلامت جسم با تیمی از پزشکان متخصص در رشته های تخصصی پزشکی برای آموزش و حفظ سلامت به خانواده های ایرانی کمک می‌کند.
 
طب سنتی یکی از بهترین و کامل‌ترین روش‌های مبارزه با درد سیاتیک را پیش می‌گیرد. دکتر فاتح در این کلینیک با استفاده از طب سنتی کمر درد، دیسک و سیاتیک را درمان می‌کند.

یکی از نکاتی که افراد مبتلا به سیاتیک باید به آن توجه کنند تشدید دردهای سیاتیک و اسپاسم های عضلانی در فصل های سرد سال است؛ پاییز فصل دردهای سیاتیک است.

به اعتقاد درمانگران، سرمای هوا یکی از مهم ترین دلایل افزایش غلظت مایع میان مفصلی در بدن است که موجب کاهش فضای مورد نیاز ریشه های عصبی در جایگاه خود می شود. به این ترتیب افراد مبتلا به سیاتیک باید مراقبت های لازم را برای پیشگیری از عود کردن درد رعایت کنند. برای این منظور می توانند با پوشش مناسب و قرار نگرفتن در معرض هوای سرد از تشدید درد پیشگیری کنند.

برچسب ها: پول نیوز ، کیمیا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: