کد خبر: ۲۵۰۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
پول نیوز ابعاد زلزله غرب کشور را بررسی می‌کند؛
هنوز یک روز از وقوع زلزله تلخ غرب کشور نگذشته. هنوز حتی عملیات آوار برداری روستاها آغاز نشده و آماری از تعداد دقیق کشته‌های این لرزش 7.2 ریشتری وجود ندارد اما بازار شایعات، داغ داغ است. «بلیت هواپیما از تهران به کرمانشاه، 900 هزار تومان.» دقایقی پیش این خبر در کانال‌های تلگرامی پخش و صدای اعتراض‌ها بلند شد.
ماجرای بلیت 900 هزار تومانی به کرمانشاه چه بود؟پول نیوز؛ مائده امینی- همیشه همینطور بوده است؛ خودمان به آتش بحران هیزم می‌ریزیم. هنوز یک روز از وقوع زلزله تلخ غرب کشور نگذشته. هنوز حتی عملیات آوار برداری روستاها آغاز نشده و آماری از تعداد دقیق کشته‌های این لرزش 7.2 ریشتری وجود ندارد اما بازار شایعات مثل سابق، داغ داغ است. «بلیت هواپیما از تهران به کرمانشاه، 900 هزار تومان.» دقایقی پیش این خبر در کانال‌های تلگرامی پخش و صدای اعتراض‌ها بلند شد.

کمی بعد هم این خبر از برخی رسانه‌ها پاک وتوسط برخی دیگر تکذیب شد. اما ماجرا واقعا از چه قرار است؟

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در این باره به پول نیوز گفت: هنگام انتشار خبر، صرفا به جذاب بودن آن فکر نکنیم. بلیت 900 هزار تومانی را یکی از سایت‌ها برای فروش به صورت خودسرانه گذاشته بود که بلافاصله توسط سازمان هواپیمایی کشور با آن برخورد شد.

به گفته او بعد از این اتفاق نه تنها بلیت‌ها گران نشده، بلکه تعداد هواپیماها افزایش و نرخ بلیت حتی کاهش هم یافته چرا که پروازهای فوق العاده در دستور کار قرار گرفته‌اند.برچسب ها: بلیت ، هواپیما ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: