کد خبر: ۲۵۰۵۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
گزراشی از تایید شده های بانک مرکزی
در هیایوی اخبار نگران کننده ای که در خصوص تاخت و تاز برخی موسسات مالی واعتباری غیر مجاز در اقتصاد ایران شنیده شد؛ حالا شنیدن خبرهایی از این دست که موسساتی م الی و اعتباری هستند که با رعات تمام قوانین بانک مرکزی، پرقدرت و به پشتوانه حمایت این بانک در میدان بازار غیر متشکل پولی پا گذاشته اند، امید بخش است.
« نور» در تاریکی موسسات مالی غیر مجازپول نیوز؛در هیایوی اخبار نگران کننده ای که  در خصوص تاخت و تاز  برخی موسسات مالی واعتباری غیر مجاز در اقتصاد ایران شنیده شد  و معیشت  بسیاری از سپرده گذارانشان را به خطر افتاد  حالا  شنیدن خبرهایی از این دست که موسساتی مالی و اعتباری هستند که با رعات تمام قوانین بناک مرکزی، پرقدرت و به پشتوانه حمایت این در این میدان بازار غیر متشکل پولی  پا گذاشته اند،  بدون شک «موسسه مالی و اعبتاری نور» توانسته نور امیدی در دل بازار غیر متشکل پولی روشن کند

اگرچه،  اظهارنظرهای بسیار متفاومتی درخصوص عملکرد این موسسه شنیده شده است.
پیش از این جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم محترم رشت با تاکید بر این نکته که مشکلات بانکی بدون همکاری موسساتی نظیر نور بسیار بیشتر می شد تصریح کرد:« همکاری این موسسات و عمل کردن آنها به عنوان بازوهای بانک مرکزی باعث شد تا روند ساماندهی موسسات سریع تر بشه سرانجام رسد و برخی از موسسات مانند نور عملکردهای مناسبی را از خود در این زمینه نشان دادند. »  اوگفته است: موسسه اعتباری نور از جمله موسساتی است که تا به حال همه الزامات بانک مرکزی رارعایت کرده است و در آینده به عنوان موسسه (بانک) قدرتمندی در عرصه بازار پولی کشور نقش ایفا می کند.

همچنین پیش از این مدیر روابط عمومی موسسه مالی اعتباری نور در مصاحبه ای  گفته است: «برای اشتغال جوانان و تولید ملی تسهیلات ارائه می کنیم.» رنجبر توضیح داد: در حال حاضر موسسه نور با دارا بودن بیش از ۳۳۳ شعبه در سراسر کشور و اتصال به شبکه شتاب در حال فعالیت تحت نظارت بانک مرکزی است. این موسسه همچنین به سامانه های ساتنا، پایا و شتاب متصل است.

او ادامه داد: ما در صورت های مالی خود دارای تراز مثبت بوده و جزو موسسات سود ده محسوب می شویم. موسسه مالی نور از ادغام سه موسسه مالی کارسازان آینده، ریحانه گستر مشیز و پیشگامان کویر یزد به وجود آمده و با عنایت خداوند و تلاش کارکنان توانستیم در سال های اخیر به تراز مالی مثبت برسیم.  مدیر روابط عمومی موسسه اعتباری نور با رد شایعاتی مبنی بر فاقد مجوز بودن این موسسه گفت: گواه ما سایت بانک مرکزی است. در حال تلاش هستیم تا بتوانیم موسسه را تبدیل به " بانک اسلامی نور" کنیم.

رنجبر با اشاره به افزایش سپرده گذاری در این موسسه افزود: خوشبختانه معوقات موسسه به حداقل رسیده و استانداردهای بانک مرکزی رعایت شده و شاهد افزایش سرمایه گذاری مردم در این موسسه هستیم. در حال حاضر در بین ۳۰ بانک و موسسه مالی کشور، از لحاظ منابع مالی در رتبه ۱۲ قرار داریم.


مطالب مرتبط
برچسب ها: موسسه نور ، پول نیوز
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
0
0
این موسسه سود کوتاه مدت 28 درصد به برخی سپرده ها میدهد منتظر باشیدو باشیم ببینیم عاقبتش را
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: