کد خبر: ۲۵۰۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
نرخ دلار در چهارراه استانبول به 4084 تومان رسید
یکی از دست‌اندرکاران بازار ارز در این باره به «پول‌نیوز» می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود تا چند روز آینده نرخ دلار به 4150 تومان هم برسد.» مصطفی خانزادی بر این باور است: بازار همچنان توان افزایش قیمت را دارد.» بعد از دلار امروز یورو و پوند هم به ترتیب به قیمت 4800 و 5470 تومان به فروش رسید.
دلار خیال ارزانی نداردپول‌نیوز-طی روزهای گذشته دلار یکه تاز افزایش قیمت در چهارراه استانبول بوده است. برخی روزها قیمت ثابت ماند اما وارد فاز کاهشی نشد و حالا  دوباره مسیر گران شدن را در پیش گرفته است.  امروز بالاترین قیمت دلار در بازار آزاد ارز به 4084 تومان رسید .
یکی از دست‌اندرکاران بازار ارز  در این باره  به «پول‌نیوز» می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود تا چند روز آینده نرخ دلار به 4150 تومان هم برسد.» مصطفی خانزادی بر این باور است: بازار همچنان توان افزایش قیمت را دارد.»  بعد از دلار امروز یورو و پوند هم به ترتیب به قیمت 4803 و 5470 تومان به فروش رسید.  
امروز همچنین  بانک مرکزی نرخ انواع ارز دولتی را اعلام کرد. انطور که روی تارنمای این بانک قرار گرفته،  دلار دولتی  3519 تومان، پوند 4640 و یورو 4102 تومان قیمت‌گذاری شده است.
برچسب ها: دلار ، گرانی ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: