کد خبر: ۲۴۵۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
روابط عمومی وزارت راه به پول نیوز خبر داد:
رکود بازار مسکن دولت را نگران کرده است. از همین رو، سبد وام مسکن در دولت یازدهم متنوع شد و سقف تسهیلات افزایش و نرخ سود کاهش یافت. معاون وزیر مسکن امروز خبر از اصلاحات تازه داده است.
سیاست‌های جديد اعطای وام‌مسکن هفته آينده اعلام می‌شود/ اصلاح سیاست‌های سابق/ بازار مسکن زیر ذره‌بین قرار خواهد گرفتپول نیوز- سیاست‌های نوين اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد. حامد مظاهریان، معاون وزير راه و شهرسازی از برگزاری هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن با حضور وزير راه وشهرسازی، شهردار تهران و مدير عامل بانك مسكن خبر داد و گفت: جزییات تازه‌ای از وام مسکن، به زودی اعلام می‌شود.

مظاهریان تاکید کرد: تامين مالی مسکن یکی از مهمترین پانل‌های تخصصی همایش سیاست‌های توسعه مسکن است که در تاریخ 18 و 19 مهر برگزار خواهد شد.
او هدف از برگزاری این همایش را اصلاح سیاست‌ها دانست و گفت: برگزاری این همایش فرصتی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌‌‌های مرتبط با حوزه مسکن در یک محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

مظاهريان بیان کرد: همایش سیاست‌های توسعه مسکن که تاکنون ۱۶ دوره آن برگزار شده، تلاشی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با مسکن در یک محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

معاون مسكن و ساختمان وزير راه و شهرسازی با اظهار اميدواری نسبت به جمع‌بندی در خصوص نظام تامین مالی و مسکن اقشار کم‌درآمد، يادآور شد: سیاست زمین، شهرسازی، اقتصادشهر و بازار مسکن در پانل‌های تخصصی در همايش دو روزه سیاست‌های توسعه مسکن با حضور نمايندگان بخش خصوصی مورد واكاوی و جمع‌بندی قرار خواهد گرفت.

او با  تاکید بر این موضوع که این همایش با پیش‌فرض اصلاح سياست‌ها برگزار می‌شود، بیان کرد: هدف اصلی این همایش اصلاح و تدوین سیاست‌های دولت در یک محیط کاملا آزاد و تخصصی است. به همین دلیل پیش‌بینی شده است تا بخش خصوصی در همه پانل‌ها حضور داشته باشد و گفت و گو درباره مسائل بخش مسكن شكل گيرد.

بازار مسكن نيز يكي ديگر از محورهای اين همايش است كه برای اولين‌بار با حضور نمايندگان بخش خصوصی، مديران دولتی و اساتيد دانشگاه به تحليل وضعيت كنونی و آتی بازار مسكن خواهد پرداخت.



مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: