کد خبر: ۲۴۳۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
حامد منصوري مديرعامل آسان پرداخت گفت: در حال حاضر اپليکيشن آپ با بيش از 8 ميليون کاربر،روزانه بيش از 500 هزار تراکنش را پشتيباني مي کند. آپ همچنان بر سرويس دهي روي موبايل تاکيد دارد و در همين راستا سرويس جديد فروش غيرحضوري و موبايلي بليت قطار روي اپليکيشن آپ ارائه شده است.
رونمايي از امکان خريد بليت قطار رجاء براي کاربران آپ
پول‌نیوز - چهارشنبه 15 شهريور با حضور مديران عامل شرکت هاي آسان پرداخت و رجاء، از امکان خريد بليت قطار در اپليکيشن آپ رونمايي شد. در اين مراسم که در محل شرکت رجاء برگزار شد، تفاهم نامه همکاري در زمينه خدمات پرداخت آپ  به رجاء و پياده سازي طرح هاي مشترک بازاريابي به امضا مديران عامل دو شرکت رسيد.

به گزارش گروه ارتباطات پول‌نیوز، امکان خريد بليت قطار رجاء در اپليکيشن آپ، قابليت خريد آسان و سريع بليط از سامانه رجاء را در اختيار ميليون ها کاربر اپليکيشن آپ قرار داده است.

حامد منصوري مديرعامل آسان پرداخت در اين مراسم گفت: « در  حال حاضر اپليکيشن آپ با بيش از 8 ميليون کاربر،روزانه بيش از 500 هزار تراکنش را پشتيباني مي کند. آپ همچنان بر سرويس دهي روي موبايل تاکيد دارد و در همين راستا سرويس جديد فروش غيرحضوري و موبايلي بليت قطار روي اپليکيشن آپ ارائه شده است.»

در ادامه نيز محمد رجبي مديرعامل شرکت رجاء درباره همکاري رجاء و آسان پرداخت گفت:« اميدوارم اين همکاري مشترک تاثير مثبتي روي صنعت و خدمات حمل و نقل ريلي کشور ايجاد کند و اين مي تواند آغازي بر همکاري بلند مدت آپ و رجاء در حوزه ارائه خدمات حمل و نقل ريلي به مردم عزيز کشورمان باشد.»

گفتني است آسان پرداخت به عنوان پيشرو در بازار پرداخت موبايلي و تحول ساز در اين عرصه بارها امکانات متعدد و کاربردي را روي اپليکيشن آپ به کاربران خود ارائه کرده است.
برچسب ها: آپ ، آسان پرداخت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: