کد خبر: ۲۴۳۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
هزینه‌ی اقامت در هتل با امکاناتی چون تهویه‌ی هوا، تلویزیون و حمام آب گرم ۳۶۵۰۰ تومان بوده و برای اتاق دو نفره این قیمت معادل ۴۴۰۰۰ تومان است.
پول نیوز -آنگکور وات شهری باستانی در کامبوج بود که مرکز امپراتوری خمر در جنوبشرقی آسیا محسوب می‌شد. هر چند تمدن آن زمان نابود شد، اما معبدها و ساختمان‌های شگفت‌انگیز آن بر جا مانده است. با وجود ازدحام گردشگران در این منطقه، باز هم شور و هیجان در این فضا برقرار است.

راهنمای سفر به آنگکور وات ؛ کامبوج (+عکس)

محبوب‌ترین معابد این شهر آنگکور وات، بایون، تاپروم و آنگکور تام هستند. سیم‌ریپ، نزدیک‌ترین شهری است که دروازه‌ی ورود به آنگکور وات محسوب می‌شود.

راهنمای سفر به آنگکور وات ؛ کامبوج (+عکس)

تمام افراد غیر کامبوجی برای ورود به آنگکور وات نیاز به مجوز دارند. هزینه‌ی مجوز یک روزه ۲۰ دلار، مجوز ۳ روزه، ۴۰ دلار و مجوز ۷ روزه، ۶۰ دلار است.

راهنمای سفر به آنگکور وات ؛ کامبوج (+عکس)

کرایه‌ی اتاق در سیم‌ریپ با حمام آب سرد بین ۳۶۰۰ تا ۲۹۰۰۰ تومان متغیر است. چنانچه بخواهید اتاق شما حمام اختصاصی آب گرم داشته باشد، این هزینه نزدیک به ۳۶۵۰۰ تومان است.

 هزینه‌ی اقامت در هتل با امکاناتی چون تهویه‌ی هوا، تلویزیون و حمام آب گرم ۳۶۵۰۰ تومان بوده و برای اتاق دو نفره این قیمت معادل ۴۴۰۰۰ تومان است. برای هتل‌های مجهز به استخر، هزینه‌ی اقامت شبی ۵۸۰۰۰ تومان خواهد بود.

تنوع خوراک در اینجا فوق‌العاده است. با صرف کمتر از ۳۰۰۰۰ تومان می‌توانید یک غذای خیلی خوب در رستوران سفاش دهید. هر چند به راحتی می‌توانید رستوران‌هایی را پیدا کنید که قیمت غذای آن‌ها بین ۱۴۶۰۰ تا ۲۱۰۰۰ تومان باشد. در اطراف معابد دکه‌هایی را خواهید دید که غذاهای ارزانی با قیمت ۴۰۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان عرضه می‌کنند.

توک‌توک‌ها و ماشین‌های کرایه‌ای شما را در همه جای شهر جا‌به‌جا می‌کنند. چنانچه خودرویی را با راننده کرایه کنید و راننده نقش راهنمای سفر را هم برای شما ایفا کند، هزینه‌ا‌‌ش روزی ۷۵۰۰۰ تومان خواهد شد.منبع:کجارو
برچسب ها: گردشگری ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: