کد خبر: ۲۴۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
کشور چین که به نوعی نامش با تولید تمامی محصولات روی این کره خاکی گره خورده؛ در زمینه تولید ربات های صنعتی نیز حضوری فعال دارد. ارزش بازار ربات های صنعتی در چین رشد سالانه 23.91 درصدی دارد.

پول‌نیوز، مازیار دانیالی- ربات های صنعتی بخش اصلی پروسه تولید در صنعت را برعهده دارند. از این رو همزمان با پیشرفت صنایع لزوم توسعه و بروزرسانی ربات های صنعتی نیز به عنوان یک اصل مهم مدنظر قرار دارد. این فرایند موجب شده تا تکنولوژی توسعه ربات های مذکور خود به صنعتی شکوفا و پرسود تبدیل شود. در این شرایط، کمپانی های تخصصی وارد میدان شده و بازار تولید و توسعه ربات های صنعتی را در دست دارند.

کشور چین که به نوعی نامش با تولید تمامی محصولات روی این کره خاکی گره خورده؛ در زمینه تولید ربات های صنعتی نیز حضوری فعال دارد. آمار ارائه شده توسط مرکز تحقیقات صنعتی شنزن گائوگونگ  نشان می دهد که ارزش بازار ربات های صنعتی در چین رشد سالانه 23.91 درصدی دارد که عددی چشمگیر برای این حوزه به شمار می رود و نکته جالب تر اینکه از تمامی ربات های صنعتی که در جهان تولید می شوند 20 درصد ساخت چین هستند. در ادامه با 5 کمپانی برتر چینی که در زمینه تولید ربات های صنعتی فعالیت دارند آشنا می شویم.

اِستان اتومیشن

در تصویر لیستی از محصولات تولیدی این کمپانی شامل ربات های 6 محور را مشاهده می کنید.

 برترین تولیدکنندگان


شانگ های استپ روباتیکس کورپوریشن

در تصویر نمونه ای از ربات اس ای 1400 را مشاهده می کنید که در حال نمایش توانمندی خود در خوشنویسی است.

 برترین تولیدکنندگان


اِفورت اینتلیجنت اکویپمنت

در تصویر ربات ای آر 6 بی- سی 60 را در ششمین نمایشگاه بین المللی ربات چین(2017) مشاهده می کنید.

 برترین تولیدکنندگان


سیاسان ربات اند اتومیشن

در تصویر یکی از محصولات سیاسان در شانگ های به نمایش گذاشته شده است.

 برترین تولیدکنندگان


فاکس کان تکنولوژی گروپ

در تصویر "تری گو" کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی تایوانی ، که در سال 1974 شرکت فاکس‌کان را تأسیس کرد، مشاهده می کنید. این شرکت بواسطه همکاری در تولید محصولات اپل شهرت جهانی دارد.

برترین تولیدکنندگان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: