کد خبر: ۲۳۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین همراهی و کمک دولت برای سرمایه گذاری در صنعت ICT کشور توسط شرکت مخابرات ایران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت:ما بعنوان بخشی از سهامداران شرکت مخابرات ایران حاضریم هر گونه حمایت و کمکی را انجام دهیم تا طرح های توسعه ای شما محقق شود.
رونمایی از دستاوردهای شرکت مخابرات ایران
پول‌نیوز - با حضور وزیر ارتباطات، معاونان وی و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دستاوردهای شرکت مخابرات ایران در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات رونمایی شد.

به گزارش گروه ارتباطات پول‌نیوز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین رونمایی و افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات که در مرکز شهید بهشتی مخابرات منطقه تهران صبح امروز دوشنبه ۲۶ تیر ماه برگزار شد گفت: از زمانی که شرکت مخابرات ایران موضوع شبکه ملی اطلاعات را در زمره اولویت های اول خود قرار داد ، مطمئن شدم که این شبکه کامل خواهد شد.

دکتر واعظی با اشاره به اقدامات ارزنده شرکت مخابرات ایران در زمینه ایجاد و راه اندازی سیستم مانیتورینگ اظهار داشت: آینده بسیار خوبی پیشروی شما قرار دارد و کار فوق العاده ای را به انجام رسانیده اید که بیشترین بهره و استفاده را نصیب شما و کاربران خواهد کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران در بحث IP از وضعیت خوبی برخوردار است تصریح کرد، شما برای تکمیل و تسریع در روند ارایه خدمات ایجاب می کند همواره همگام با گسترش فناوری های جدید طرح و برنامه های متعدی داشته باشید و رجا واثق دارم در بدنه مخابرات ، مدیران وکارکنان متخصص وخوبی داریم.

دکتر واعظی با تاکید بر ضرورت تهیه بسته های متنوعی از سرویس های خدمات برای سبد خانواده ها اظهار داشت: مردم به خدمات شما نیاز دارند و شرایط برد برد زمانی محقق می شود که با کاهش قیمت و افزایش و تنوع سرویس در بازار پر رونق IT کشور نقش موثر و پررنگی ایفا کنید.به این نحو که بسته های متنوع مورد نظر باید شامل مجموعه ای از سرویس های صوت ودیتا باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین همراهی و کمک دولت برای سرمایه گذاری در صنعت ICT کشور توسط شرکت مخابرات ایران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت:ما بعنوان بخشی از سهامداران شرکت مخابرات ایران حاضریم هر گونه حمایت و کمکی را انجام دهیم تا طرح های توسعه ای شما محقق شود.

وی خاطر نشان کرد: به اندازه سهم ۴۰ درصدی سهام خود معتقدم عرصه ارتباطات و فناوری های اطلاعات به سرمایه گذاری مستمر نیاز دارد چراکه سرعت تغییرات به شدت رو به تزاید است و سرمایه گذاری های انجام گرفته شده بطور یقین هم برای مردم و هم برای سهامداران نتایج خوبی را به ارمغان خواهد آورد.

دکتر واعظی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بعنوان پلی ارتباطی میان مردم و شرکت های حوزه ICT قلمداد کرد و افزود: برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد تا از سویی به مردم فشار وارد نشود و از سویی با آینده نگری، شرکت مخابرات ایران نیز بتواند در عرصه سرمایه گذاری ها با اطمینان خاطر حرکت کند.

وزیر ارتباطات در پایان سخنان خود ضمن اعلام آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای هر گونه اقدامات حمایتی از شرکت مخابرات ایران ، شرکت افرانت و همچنین سایر مناطق مخابراتی سراسر کشور تقدیر کرد.

شایان ذکر است در این مراسم که با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران انجام شد، پس از سخنرانی و ارایه گزارش اقدامات انجام گرفته شده توسط مسئولان شرکت مخابرات ایران از دستاوردهای شرکت مخابرات ایران در فاز ۳ شبکه ملی اطلاعات از جمله در این مراسم ، سامانه کیفیت شبکه سرویس( QOS) و سامانه سنجش کیفیت تجربه مشتریان(QOE) و سالن جدید ناک دیتا با حضور وزیر ارتباطات، رونمایی شد.

همچنین در این مراسم، پروژه های ایجاد دسترسی برای کاربران و گسترش چرخه کسب وکار وفراهم کردن زیرساخت تولید محتوا در بستر شبکه ملی اطلاعات و دیتا سنتر شرکت افرانت در مرکز مخابراتی شهید بهشتی نیز، مورد بهره برداری و رونمایی قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: