کد خبر: ۲۳۶۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
بازدید وحدتی عضو محترم کمیسیون اجتماعی مجلس از بیمه پول‌نیوز - نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت بیمه "ما"  با مدیرعامل دیدار و  از فعالیت های این شرکت در حوزه CSR  قدردانی و تشکر نمود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، طی دیداری با حضور دکتر وحدتی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و جناب آقای مهندس صفدری مديرعامل شركت بيمه "ما" مسائل مهم صنعت بیمه و نقش سازمان های اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی و CSR  در گسترش فرهنگ بیمه به بحث و بررسی گذاشته شد.

این گزارش می افزاید: دکتر وحدتی ضمن تقدیر از تلاش های بیمه "ما" در راستای مشتری مداری و ایجاد امنیت برای فعالیت های اقتصادی و ورود به حفظ محیط زیست گفت: شرکت‌های بیمه نقش بسیار مهمی در رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه دارند و در این خصوص گسترش فرهنگ بیمه و توجه به نیازهای بیمه ای جامعه از ضروریات است.

بر اساس این گزارش، آقای دکتر وحدتی نماینده مردم محترم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در راستای گسترش فرهنگ بیمه و خدمات رسانی مناسب و شایسته به آحاد جامعه رهنمودهایی ارائه فرمودند و اشاره کردند که شرکت های بیمه ای با ایجاد امنیت مالی و روانی بسیار نقش مهمی در اقتصاد دارند و ضریب نفوذ بیمه در کشور این اثرگذاری را نمایان می کند.

همچنین مهندس صفدری از اقدامات شرکت بیمه "ما" در راستای خدمات رسانی بیمه ای و دستاوردهای شرکت در حوزه CSR  گزارشی ارائه کردند.
مطالب مرتبط
برچسب ها: بیمه ما ، پول نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: