کد خبر: ۲۳۶۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
قطار ارم رجا در مسير تهران- زنجان و بالعكس راه اندازی شدپول‌نیوز - به منظور رفاه حال هموطنان گرامي، واگن هاي موجود در مسير تهران-زنجان-تهران با قطار ارم (ريل باس) شركت رجا جايگزين شد.

به گزارش گروه حمل و نقل پول‌نیوز، شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: اين قطار مشابه با برنامه قبلي روزانه ساعت 13:40 از تهران به زنجان و ساعت 6:30 از زنجان به تهران حركت مي کند. قطار ارم از قطارهاي خودكشش شركت رجا مي باشد.

از ويژگي هاي قطار ارم مي توان به فضاي ويژه مسافران با كيفيتي عالي، سيستم تهويه مطبوع و سيستم صوتي براي پخش موزيك و اطلاع رساني اشاره کرد.

سيستم تهويه مطبوع اين قطار متناسب با آب و هواي ايران در نظر گرفته شده و عايق بندي مناسب براي كاهش سر و صدا و همچنين نفوذ گرد و غبار به واگن ها تعبيه شده است.

برای بهره مندي هموطنان گرامی از تسهیلات و تخفیفات دوره یی و لحظه ای برای سفر با قطارهای مختلف شرکت رجا ، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" بر روی شبکه تلگرام به نشانی @safararzan1539 کرده است که متقاضیان می توانند با عضویت در این سامانه از آخرین تخفیفات قطارهای رجا آگاهی یابند.

ضمناً سامانه ارتباط با مشتریان و فروش بليت شركت رجا نیز با شماره 1539 از سراسر كشور پاسخ گوي مسافران گرامي مي باشد.
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: