کد خبر: ۲۳۳۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
مجموعه مجهز به سیستم آب رسانی خودکار و سیستم نوردهی اختراع شده توسط ناسا بوده که از طریق آن ها قادر به تنظیم نور و آب مورد نیاز گیاهان است.

پول نیوز، رکسانا دانیالی- این بار رد پای تکنولوژی را در میان گل و گیاهان خانگی و هنر باغبانی دنبال خواهیم کرد. از آن جایی که حضور محصولات تکنولوژیک در تمام زمینه های زندگی بشر فراگیر شده است، پرورش گل و گیاه به صورت کاملا هوشمند نیز مقوله ای دور از انتظار نیست. البته ممکن است بسیاری از افراد که باغچه ای کوچک در حیاط منزل خود دارند، همچنان پرورش به روش سنتی را ترجیح بدهند. با این وجود برای آن دسته افرادی که به دنبال راه حلی آسان در جهت نگه داری از گل و گیاهان زینتی در خانه خود هستند، تکنولوژی راه حلی بی نظیر ارائه کرده است. در ادامه نگاهی به ابعاد مختلف این محصول شگفت انگیز خواهیم داشت.

AVA Byte باغچه ای هوشمند با هدف استفاده داخل محیط خانه بوده که امکان پرورش بذر های مورد علاقه شما را فراهم آورده است. شاید تعجب کنید اما گیاهان با به کار گیری این روش تا 3 برابر حالت معمول خود سریع تر رشد خواهند کرد. این باغچه هوشمند و پیشرفته به آسانی در هر نقطه ای از خانه که مایل باشید قرار گرفته و زیبایی متفاوتی را به فضا هدیه می دهد. AVA Byte ابعادی برابر 18 x 4.75 x 7.5 اینچ داشته و وزن آن 1.8 کیلوگرم است. دو رنگ بندی سفید و مشکی محصول، امکان انتخاب متناسب با دکوراسیون خانه را در اختیار مشتری ها قرار خواهد داد. از طرفی این باغچه ضمن اشغال نکردن فضای زیاد، به سادگی قابل حمل و نقل بوده و مشکلی از این نظر نخواهید داشت. با استفاده از غلاف های کوچک قابل تعویض دستگاه می توانید بذر مورد نظر خود را به منظور پرورش هوشمند به مجموعه اضافه کنید. لازم به ذکر است که در این غلاف ها بذر های از پیش افزوده شده مانند انواع گوجه فرنگی، گیاهان دارویی، قارچ های مختلف، توت، گل های خوراکی و فلفل نیز وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. البته AVA Byte ظرفیت جای دهی 5 غلاف به صورت همزمان را خواهد داشت.

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

تنها کاری که باید انجام دهید قرار دادن غلاف ها در دستگاه و پر کردن آن ها به کمک آب است. مجموعه مجهز به سیستم آب رسانی خودکار و همچنین سیستم نوردهی اختراع شده توسط ناسا بوده که از طریق آن ها قادر به تنظیم نور و آب مورد نیاز گیاهان است. این موضوع سبب می شود سرعت رشد گیاه تا سه برابر سریع تر شده و به زودی از زیبایی گل و گیاه مورد علاقه خود لذت خواهید برد. ویژگی جالب دیگر این باغچه هوشمند، قابلیت مدیریت آن از طریق فرمان های صوتی است! دستگاه مجهز به دوربین از پیش کار گذاشته شده با کیفیت اچ دی است که می تواند ویدئو های بی نظیری از روند رشد گیاهان شما ثبت و ذخیره کند. علاوه بر تمامی موارد فوق، با بررسی ویدئو های مذکور از سلامت بذر و گیاه بالغ خود اطمینان پیدا خواهید کرد.

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

باغچه خانگی هوشمند AVA Byte به قیمت 189 دلار قابل خریداری است. 

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

باغچه خانگی هوشمند!(+عکس)

برچسب ها: باغچه ، گلدان ، هوشمند ، عکس ، پولنیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: