کد خبر: ۲۲۸۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
شاخص های ال ای دی به کار رفته در ساخت اسپکترا پرو نه تنها وضعیت باتری را نشان می دهد بلکه سبب تشخیص فرد در تاریکی می شود.

پول نیوز، رکسانا دانیالی- همان طور که می دانید، اسکیت برد یک وسیله ورزشی است که از تخته و چهار چرخ تشکیل شده است. البته با توجه به زمینه ورزشی که قرار است در آن فعالیت کنید، جنس تخته متنوع خواهد بود. امروزه شاهد تولید انواع پیشرفته تری از این وسایل ورزشی تحت عنوان "اسکیت برد های برقی" هستیم. در این میان اسپکترا پرو را می توان یکی از بهترین اسکیت برد های تولید شده به حساب آورد.

اسپکترا پرو اسکیت بردی پیشرفته، مدرن و با کیفیت است که 19.4 اینچ طول و 12 پوند وزن دارد. از نظر ظاهری این اسکیت برد از طراحی ساده و در عین حال زیبا برخوردار است. شاخص های ال ای دی به کار رفته در ساخت اسپکترا پرو نه تنها وضعیت باتری را نشان می دهد بلکه سبب تشخیص فرد در تاریکی نیز شده و امنیت وی را تضمین خواهد کرد. علاوه بر این، ساختار بدنه از جنس فیبر کربن بوده که ضمن کاهش وزن وسیله، سبب افزایش قابل توجه استحکام آن نیز شده است.

 اسپکترا پرو مجهز به یک ویژگی خاص تحت عنوان "گام سع بعدی" نیز خواهد بود. سیستم کنترل حالت سه بعدی به شما اجازه می دهد تا اسکیت برد را با خم شدن به جلو و یا عقب هدایت کنید. برای مثال اگر بدن خود را به جلو خم کنید، با سرعت بیشتری حرکت خواهید کرد و یا در صورت خم شدن به عقب، اسکیت برد ترمز می کند. از طرفی برای اسپکترا پرو برنامه ای منحصر به فرد نیز طراحی شده است که با نصب آن بر گوشی هوشمند خود می توانید اسکیت برد را از راه دور کنترل کنید. به وسیله ی اپ می توان حالت های سرعت را تغییر داد، سطح باتری را بررسی کرد، سیستم عامل وسیله را به روزرسانی کرد و حتی مسیر خود را با دوستان به اشتراک گذاشت.

مجموعه موتور و باتری کار گذاشته شده در این اسکیت برد، حداکثر سرعت 15.5 مایل در ساعت و مسافت 12.4 مایلی را فراهم کرده اند. استفاده از سیستم ترمز هوشمند نیز، سواری ایمن تری را تضمین خواهد کرد. لازم به ذکر است که اسپکترا پرو در سه مدل مختلف مینی، سیلور و پیشرفته تولید شده است. در مدل سیلور، حداکثر سرعت 21.7 مایل در ساعت و مسافت 20 مایل خواهد بود. مدل پیشرفته تقریبا مشابه مدل اسپکترا پرو است با این تفاوت که سیستم ترمز هوشمند را ندارد. مینی نیز از جنس چوب بامبو بوده و بسیار سبک تر از بقیه مدل ها است.

قیمت انواع مدل های اسکیت برد برقی اسپکترا پرو به قرار زیر خواهد بود:

299، 539، 799، 1199 دلار.

 اسکیت برد آینده نگر اسپکترا پرو (+عکس)

اسکیت برد آینده نگر اسپکترا پرو (+عکس)

اسکیت برد آینده نگر اسپکترا پرو (+عکس)


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: