کد خبر: ۲۲۶۱۹۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷
پول‌نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ۸۵ سارق در عملیات ضربتی پلیس دستگیر و ۱۱۶ مورد سرقت از آنان کشف شد.

سرهنگ "رضا شیرزادی، عنوان کرد: با توجه به اینکه وقوع سرقت، کاهش احساس امنیت در جامعه و نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد و از سوی دیگر بیشتر سرقت ها متوجه مرکز استان است، لذا پلیس شهرستان کرمانشاه عملیات ضربتی مبارزه با سرقت را به مرحله اجرا گذاشت.

وی افزود: در این طرح ضربتی ۸۵ سارق دستگیر شدند که در بازجویی هایی عوامل انتظامی به ۱۱۶ مورد سرقت اعتراف کردند، همچنین در بازرسی از مخفیگاه سارقان، بخشی از اموال مسروقه کشف و به مالباختگان بازگردانده شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: بر اساس آمارها و تحقیقاتی که در انتظامی شهرستان کرمانشاه انجام شده است، بیشتر سارقان را معتادان متجاهر تشکیل می دهند، لذا به منظور کنترل این افراد، طرح های جمع آوری معتادان متجاهر و ساماندهی آنان در کمپ های مجاز ترک اعتیاد، به صورت مستمر توسط عوامل انتظامی اجرا می شود.

سرهنگ شیرزادی ادامه داد: به منظور کاهش آمار سرقت در سطح شهرستان کرمانشاه علاوه بر گشت های کلانتری ها، یگان امداد و مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از نگهبانان محله و پلیس های افتخاری نیز استفاده شده است.

وی در پایان مردم را بهترین همراه پلیس دانست و از آنان خواست که موارد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند تا در کمترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.
برچسب ها: کرمانشاه ، سرقت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: