کد خبر: ۲۲۶۰۵۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۷
این بند ها در رنگ های متنوع و جنس های مختلف طراحی و تولید شده اند. از امکاناتی که بند هوشمند در اختیار کاربر قرار می دهد می توان به ردیاب تناسب اندام، سیستم کنترل خواب، یک مربی پویا و زنگ هشدار اشاره کرد!

پول نیوز، رکسانا دانیالی- شمار طرفداران ساعت های هوشمند، روز به روز بیشتر می شود زیرا این ساعت ها امکانات مختلف و در عین حال مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهند. برای مثال می توانید تمام فعالیت های روزانه ی خود را با دقت بالایی مورد پیگیری قرار داده و یا حتی به تناسب اندام برسید! با این حال عده زیادی نیز همچنان ساعت های آنالوگ و کلاسیک خود را ترجیح می دهند. از آن جایی که نمی توانید ساعت کلاسیک و ساعت هوشمند را همزمان بر مچ خود ببندید، در ادامه راه حلی بسیار جالب برای استفاده بهینه از هر دو ساعت ارائه خواهیم داد!

به لطف تلاش های تیم فناوری محور MMT، از این پس می توانید ساعت آنالوگ مورد علاقه تان را به یک ردیاب هوشمند فعالیت های مختلف تبدیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، جایگزینی بند ساعت خود با بند هوشمند MMT E-STRAP خواهد بود. این بند ها در رنگ های متنوع و جنس های مختلف طراحی و تولید شده اند. از امکاناتی که بند هوشمند در اختیار کاربر قرار می دهد می توان به ردیاب تناسب اندام، سیستم کنترل خواب، یک مربی پویا و زنگ هشدار اشاره کرد! باتری بند تا یک هفته به صورت مداوم کار می کند و پس از آن توسط شارژری بسیار ساده می توان باتری را شارژ کرد.

بند هوشند برای ساعت های آنالوگ (+عکس)

نکته مهم در مورد این بند هوشمند، امکان تولید آن در انواع چرمی است. از آن جایی که اغلب دستبند های هوشمند موجود در بازار سیلیکونی هستند، MMT E-STRAP چرمی، حال و هوای کلاسیک ساعت آنالوگ شما را حفظ خواهد کرد.

این محصول را می توانید به راحتی به گوشی های اندرویدی و یا آی او اس خود متصل کرده و با گرافیک بالای برنامه ی آن، وضعیت فعالیت ها و همچنین خواب را در طول روز ها، هفته ها و یا حتی ماه های گذشته بررسی کنید. با کمک این اطلاعات نه تنها به دید بهتری از خود دست خواهید یافت، بلکه هدف گذاری نیز آسان تر می شود.

سیستم سنسور های این بند هوشمند که ثبت اختراع هم شده است، با دقت بالایی اطلاعات را جمع آوری کرده و آن ها را به برنامه ی مخصوص خود در گوشی هوشمند منتقل می کند. 

بند هوشند برای ساعت های آنالوگ (+عکس)

بند هوشند برای ساعت های آنالوگ (+عکس)

بند هوشند برای ساعت های آنالوگ (+عکس)

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: