کد خبر: ۲۱۹۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷
پول‌نیوز - فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: دختر بچه 5ساله که عصر دیروز ربوده شده بود ظهر امروز از دست گروگانگیران آزاد شد.

سردار رضا بنی اسدی فر در لحظه تحویل گروگان به خانواده اش، افزود: گروگانگیران به انگیزه باج خواهی اقدام به گروگانگیری کرده بودند.

وی افزود : ساعت 18روز گذشته در تماس با سامانه 110، ربایش یک دختر پنج ساله به پلیس اعلام شد و بلافاصله همکاران کلانتری و سپس نیروهای تخصصی آگاهی در صحنه حضور یافتند و صحت ربایش تائید شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی های میدانی و کشف سرنخ هایی از سوی پلیس، کار تحقیقاتی و فنی پلیس آغاز شد.

وی با بیان اینکه این دختر بچه افغان از حوالی محل کار پدرش ربوده شده، تصریح کرد: عوامل این گروگانگیری سه نفر بودند که در اندوهجرد شهداد دستگیر و گروگان 5ساله نیز با سلامت جسمی کامل آزاد شد.

سردار بنی اسدی فر با تاکید بر برخورد قاطعانه و مقتدرانه پلیس،گفت:بدون شک دستگاه قضائی نیز اشد مجازات را برای ربایندگان در نظر خواهد گرفت.

وی افزود : نیروهای پلیس به ویژه نیروهای متخصص پلیس آگاهی در روز تعطیل و هنگامی که اکثر افراد در کنار خانواده های خود مشغول استراحت هستند براساس وظیفه قانونی و دینی خود اقدام کرده و ضمن دستگیری گروگانگیران و آزادی گروگان، اقتدار، توانمندی و عمل به هنگام پلیس را به معرض نمایش گذاشتند.

این خانواده افغان دارای 2 فرزند هستند که دختر آنها شامگاه گذشته از سوی یک نفر و با هم دستی دو نفر دیگر ربوده شد.
برچسب ها: گروگانگیری ، کرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: