کد خبر: ۲۱۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰
بهای نفت در بازارهای جهانی/ سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری فورد/ فروش چشمگیر هیبریدی های تویوتا/ زیان کردیت سوئیس/ زیان کمپانی رولزرویس/ گفتگوهایی برای واگذاری اوپل/ ...

به گزارش گروه بین الملل پول نیوز، مهمترین عناوین اقتصادی برخی از رسانه های مطرح امروز جهان به شرح زیر است:

گالف نیوز- بهای نفت در معاملات روز گذشته به 55.76 دلار در هر بشکه کاهش یافت.

نیویورک تایمز- کمپانی فورد 1 میلیارد دلار در استارت آپ ال ارگو سرمایه گذاری می کند. این استارت آپ در زمینه طراحی نرم افزار خودروهای خودران فعالیت می کند.

شینهوآ- تویوتا در سال گذشته میلادی 10 میلیون خودروی هیبریدی در بازار جهانی به فروش رسانده است.

واشنگتن پست- جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا با اشاره به تردیدهای سیاسی اقتصادی موجود از احتمال افزایش نرخ بهره بانک مرکزی و تحول در سیاستهای پولی این نهاد خبر داد.

بلومبرگ- بانک کردیت سوئیس به منظور صرفه جویی اقتصادی برنامه حذف 5500 نفر از نیروی کار خود را در سال جاری میلادی اجرا می کند.

بیزنس اینسایدر- داده های موسسه آمار اتحادیه اروپا نشان می دهد رشد اقتصادی حوزه پولی یورو در سه ماهه آخر سال گذشته میلادی به رقم0.4 درصد رسیده است. میانگین رشد اقتصادی این منطقه در سال گذشته نیز 1.7 درصد گزارش شده است.

یورونیوز- منابع آگاه از احتمال واگذاری اوپل و واکسهال به پژوسیتروئن خبر می دهند. پژو سیتروئن و جنرال موتورز از سال 2012 همکاریهای صنعتی و استراتژیک با یکدیگر دارند. در حال حاضر خط تولید مدلهای زفیرای شرکت اوپل در کارخانه های پژو سیتروئن قرار دارد.

رای- کمپانی رولزرویس از زیان سالانه خود به میزان 4 میلیارد و 600 میلیون پوند خبر دارد.

فرانس24- ضرر و زیان بانک کردیت سوییس در سال 2016 به رقم 2 میلیارد و 300 میلیون یورو رسیده است. این برای دومین سال متوالی است که این نهاد متحمل ضرر می شود.

مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: